Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baktérium a vizeletben!...

Baktérium a vizeletben! Másnak is volt? (korai terhesség) Van veszélye a babára nézve?

Figyelt kérdés

Kötelező vizeletvizsgálat során derült ki, hogy nagyon sok baktérium van a vizeletemben :(

Gondolom antibiotikumot ilyenkor nem tanácsos szedni, de magától nem fog elmúlni. Ilyenkor mire számíthatok?


2012. szept. 21. 17:56
 1/4 anonim válasza:

Szia,


a második terhességemnél nekem is baktériumokat találtak a vizeletemben. Nagyon megijedtem és felhívtam az orvosomat, aki - hétvége lévén - lerázott :-(. Bár nem vagyok hisztis típus, de bementünk az ügyeletes kórházba és kiderült, hogy feltétlenül antibiotikumot kell szednem (ha jól emlékszem, staphyllococcus fertőzés volt), és a szülés közben is kellett antibiotikumot kapnom, egyébként a baba is megbetegedhetett volna.

A kislányom egészségesen született :-), de ehhez kellett a gyógyszeres kezelés - és hidd el, hogy nem vagyok az antibiotikumok híve.


Üdv:


Magdi

2012. szept. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem rendszeresen van sajnos hajlamos vagyok ra. Feltetlenul antibiotikum kell!!! Ha nem kezelik a baba karosodhat. Egyszer korhazban is benn tartottak. Vesebajt okozhat ami meg koraszulest.

sok antibiotikumot lehet terhesseg alatt, es nem art. Jobban art ha nem kezelik. Semmikepp ne hagyd annyiban!

26h km

2012. szept. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is hajlamos vagyok rá sajnos, és nem ez az első alkalom... Csak most ijesztő és aggódom, mert szerintem ez nem új keletű, már biztos egy ideje benne van, mert panaszokat is okoz. És a vizelet eredménye a régebbi leletemhez képest rosszabb! :( Aggódom, hogy talán már árthatott is!?
2012. szept. 22. 11:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell kezelni.Nekem két nődoki is mondta, hogy ezzel ne foglalkozzak, mindenkinek van.Az a baj, ha fehérje, genny vagy vmi ilyesmi...rá egy hétre már nem is volt.Igyál sokat!Mondjuk nekem nem a kora terhességben volt.


32 hkm

2012. szept. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!