Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28. hét körül nektek hol...

28. hét körül nektek hol rugdos leginkább a babátok?

Figyelt kérdés

2012. szept. 28. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

sehol.

18/F

2012. szept. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem farosan és befordulva is fenn mocorog a bordám alatt.Illetve igy már hogy nagyon nagy,igy köldök mellett a kezeivel és térdével,de egyébként amig kisebb volt,fenn mozgott,mert kb a 38.hét előtt 1 nappal fordult be azt hiszem.39+4 hkm
2012. szept. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!:) fejvégi fekvésű a kislányom, fent rugdos:)

Lent van a fejecskéje ugye, a popsiját szokta kinyomni a köldökömmel egy sikban jobb oldalra, es jóval felette, a bordáim akatt picivel rugdos:)))

Neked?

27+5 hetes kismami

2012. szept. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27 hetes vagyok;) mostmar erzem a borda slatt de legtobbet jobb oldalon es meg lenn;)
2012. szept. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

28 hetesen fejvégű baba volt, fent rugdosott és mocorgott erősebben, lent inkább csak "kapirgálást" éreztem és néha beleütött a hólyagomba, olyankor azt éreztem, rögtön bepisilek :))

30 hetes kismami

2012. szept. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem is még mindig lent kapirgál,püföl :) csak kiványcsi voltam másokra.Köszi a válaszokat!
2012. szept. 28. 14:17
 7/7 Niki1983 válasza:
Szia.26+os vagyok.3.terhességem.Én is lent érzen jobban,meg a jobb oldali bordámnál.De még annyira nem erőteljes.Ami késik nem múlik!:))
2012. okt. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!