Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 es fel hetes terhesen...

17 es fel hetes terhesen normalis az enyhe petefeszek fajdalom?

Figyelt kérdés

Tudom h ilyenkor no a mehem de okozhatja e ez a problemat? Estenkent meg a kacagastol is faj ott lent mindenem,dokihoz hetfon megyek mert egy honapja nem voltam mar lassan utoljara azt mondta minden a legnagyobb rendbe van. A hasam nem igazan no de lehet azert mert terhesseg elott eleg sokat sportoltam ugymond kockas hasra gyurtam es magas is vagyok 1.75.

A babot talan mintha mar ereztem volna de ebben sem vagyok biztos.kicsit megvagyok ijedve. Elso terhessegem de mindig nagyon keves terhessegi tunetem volt.

Remelem minden rendben a baboval,akinek van volt hasonlo tapasztalata kerem ossza meg mert hetfoig tukon ulok.


2012. szept. 29. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:

teljesne normálisak a tüneteid, még az aggódásod is :-)

a fájdalmat, amit érzel valóban a méh növekedése okozza, nyúlnak a méhtartó szalagok, húzódik ott bent minden

én az elsőt 18 hetesen éreztem, előtte is voltak talán ő volt érzések, de 18 hetesen egyszeriben átköltözött a jobb oldalra és ezt az érzést mér semmivel nem lehetett összetéveszteni, nem lehetett mással magyarázni. A pocakom nekem is későn kezdett el nőni, ez abszolút alkati, emiatt se aggódj! Hidd el, minden rendben van a picivel. Az pedig mázli, hogy kevés tüneted van, örülj neki!

2012. szept. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a gyors valaszod!:)
2012. szept. 29. 12:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem hiszem, hogy a petefészked fáj, inkább csak a méhed tartó szalagok, amiknek a nyúlása hasonló érzést kelt, mint a petefészkek fájdalma. Főleg abból gondolom, hogy azt írod a kacagástól és esténként szokott fájni. Tehát olyankor megfeszülnek a szalagjaid, és azokat érzed.

Ne aggódj, nincs ott semmi baj, úgy is nem sokára mész dokihoz, újra találkozhatsz a picúroddal és tök jó lesz minden!

2012. szept. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!