Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rosszul voltál cukorterheléskor?

Rosszul voltál cukorterheléskor?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyivel később a lötty után. Miben nyilvánult meg a rosszullét?
2009. aug. 3. 18:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nagyon rosszul esett,de szerencsére nem lettem rosszul,pedig azt hittem.szörnyü az a glukóz :(
2009. aug. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi bajom. Belecsavartam vagy 1,5 citromot, így egy bitangul citromos és cukros limonádé lett belőle, inkább a citromot éreztem.
2009. aug. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem tökre ízlett a glükóz,meg is ittam egybe.Még a nővérkék is el voltak ájulva,hogy sose szokott senkinek tetszeni.De aztán kb 15 perc múlva viszontláttam...:-(

Úgyhogy legközelebb maradt a "reggelis" megoldás.:-)

2009. aug. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nagyon féltem tőle, de szerencsére nem volt annyira szörnyű, mint amilyenre számítottam. Miután megittam a lötyit, a kontroll vérvételig "mordult" néhányat a gyomromban, de hál' Istennek bent maradt minden:) Mondjuk csaltam egy picit, mert megittam egyetlen pici korty jéghideg vizet itthon, az jót tett. (Nálunk nem kell ott megvárni az újabb vérvételt, haza lehet jönni közben.)

31 hetes pocis

2009. aug. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem,mert kiflivel,és tejjel csinálták.


Nem értem miért ˝kínoznak˝ mindenkit sziruppal.


40h

2009. aug. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mert szirup 75 gr CH, a 2 dl tej kiflivel (10+25 gramm CH).

Én meg azt nem értem, miért van ez a tej+kifli/zsemle, ha csak fele annyi CH-t tartalmaz.

2009. aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

előző

Nekem a lötty után derült ki, hogy terhességi cukorbetegségem van.

2009. aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

18.21-es vagyok


Mondjuk én szerencsére nem lettem cukros.A nővér kérdezte a dokitól,hogy mivel csináljuk,ő mondta,hogy szerinte elég ezzel,nem kínoz meg

2009. aug. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
émelyegtem tőle+ hányinger, de nem hánytam, nem ájultam el :)
2009. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt hányingerem. Jól becitromleveztem és nem volt abszolút rossz íze. Miután megittam kb. 10-15 perc múlva egy kicsit szédültem, ekkor le kellett ülnöm, és ezután éreztem - lehet furán hangzik - hogy szó szerint pezseg a vérem, éreztem ahogy terjed a cukor a kezeimben lábaimban és bizsergett a gyomrom. Azt mondta az asszisztens hölgy hogy ez normális, dolgozza fölfele a szervezet a cukrot. Azt azért hozzáteszem hogy én sem cukrot sem semmilyen cukros dolgot - kivéve egy-két gyümölcsöt - nem eszem, iszom és lehet ezért éreztem így magam.
2009. aug. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!