Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemrég tudtam meg hogy terhes...

Nemrég tudtam meg hogy terhes vagyok (Persze teszt segítségével) szeretném töletek megkérdezni milyen ételeket ehetek? Bármit eszek rosszul vagyok tölük kérlek adjatok tippet.

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell kitapasztalni. Szedd a magne b6-ot rzt rgyébként is ajánlott a 36. hétig. Hányinger ellen igyál szénsavas vizet, kólát, citromos vizet, kinek mi válik be. Inkább sűrűn egyél 1-1 falatot mint egyszerre többet és ne essen jól.
2011. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyedül a kefír vált be!! Abból is a savanyúbb fajta. a Lidl Pilosa volt a kedvencem, de aztán mikor napi 3 litert megittam, akkor elkezdtük itthon gyártani gombából. A rajongás a második trimeszter végéig tartott, azóta sem kívánom:o)

De igaza van az elsőnek, Neked kell kitapasztalnod! Egyébként én kólát nem innék, illetve nem is ittam sem a terhesség alatt, sem azóta (1 éves a Lányom és még szopizik)

Boldog babavárást!!

2011. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A colát én se ajánlom...Olyan anyag van benne,ami káros a magzatra....egy két pohárral megihatsz, de ne naponta.Én pl akkor iszok ha jól bekajálok és jól esett,megbüfiztetett. Ez most volt,előtte egy hónapig nem ittam.Ismerek valakit,aki csak colát ivott. A baba szellemileg elmaradott lett, a családba nem volt beteg....Nem bizonyított h a cola miatt..de engem megijesztett. Háztartási keksz vagy bármilyen keksz...és kisebb falatok
2011. nov. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia!

második babát várom, és én sem voltam cola párti egészen mostanáig- CSAK! ez maradt bennem! - mindent hánytam ki- a gyömbéres italt, a teát, langyos tejet, a citromos vizet, sima vizet!... MINDENT - persze nem liter számra ittam de ez volt az egy ami bennem maradt- szerencsére csak 4 hétig tartott ez a cola-s időszak, utána javult és a gyömbér is megmaradt... enni sajna tényleg neked kell kitapasztalnod, mivel én vagy 4 kg-t fogytam az elején a folytonos hányásoktól - (nem vagyok kövér!)- szóval volt hogy csak az ecetes - sós chips maradt meg, de volt idő mikor CSAK jégsalátát ettem! egész nap- lágy tojással! ezek 1-2 hétig tartottak utána mindig valami más volt terítéken... tudom nem táplálkoztam változatosan de nem bírtam enni sem mert a 22. hétig egyfolytában hánytam. örültem hogy bennem maradt valami. :)

2011. nov. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hányinger ellen nekem bevállt a cola+ háztartási keksz.

Egyébként minden nap más, ami még egyik nap jó volt az másnapra már nem. Ami bejött: sós vízben főtt krumpli párizsival, jégsaláta, trappista sajt sóval--ezek általában bent maradtak. Majd kitapasztalod, neked mi a jó.

2011. nov. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja, amitől mindig kibuktam a paradicsom. :-)

Mindkét terhességemnél.

2011. nov. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én hányinger ellen szívesen ettem reggelente egy banánt. Gyomorégés ellen a végefelé sajtot vagy olajbogyót lehet enni.
2011. nov. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2011. nov. 5. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!