Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mit jelent ha a...

Moncsycsy kérdése:

Szerintetek mit jelent ha a babám a bal oldalra van húzódva, ettől a jobb oldalam feszül és egy kicsit kezd is fájni. Szerda óta igy helyezkedik el, és egy kicsit kevesebbet is mocorog. Volt veletek is ilyen? 38+5 hkm

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
védőnőt kérdezted?
2012. szept. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még nem mert mindig zaklatom valamivel. első baba és szinte hetente 3* hívom meg a tanácsadáson is kérdezek sokat. előbb itt gondoltam infót gyűjteni.
2012. szept. 30. 15:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom, hogy miért húzódik bal oldalra, csak azt, hogy az én babám is balra húzódott szinte mindig és olyankor csak jobb oldalra húzva tudtam ülni. Szerintem nincs jelentősége, ott érzi jól magát. Könnyű szülést.


8 hetes kislány anyukája

2012. szept. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!