Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27hetes 3napos terhes vagyok....

27hetes 3napos terhes vagyok. Normális hogy nem nagyon érzem a baba mocorgását? Helyezkedni helyezkedik a jobb oldalamon, mert érzem a kis dudort ami nem tudom, hogy mely testrésze lehet. Ugye nincs baja a kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Holnap megyünk 4D-re . Ma reggel a köldkömnél volt valamilye, de nagyon szúrt a köldökömnél. Biztosan valami ideget érhetett. Lehet hogy túl aggódós vagyok, de az első babát várjuk.
2008. jún. 29. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én most vagyok a 27. hétben, és néhány napja alíg érzem a babát. Szerintem fordult is, így másképp helyezkedik el, és gondolom az időjárás is befolyásolja. Eddig egyre erősebben rugdosott, most pedig éppen csak érezni. Én is nagyon aggódom, de gondoltam hátha kicsit megnyugtat, hogy nem vagy egyedül.
2008. jún. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!Szerinte nyugodj meg,semmi baja nincs a babódnak,csak lehet,hogy nehezen viseli ezt az őrült időjárást.Nekem is nagyon szokta nyomni a köldökömnél,de én tudom,hogy a buksija van ott.Nyugodj meg,beszél hozzá,és készítsd fel a 4d-re.Hatalmas élményben lesz részetek.Legalábbis nekünk az volt.

22 hetes kismama

2008. jún. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, kicsit megnyugodtam. Abban kedves 2.válaszoló igazad lehet, hogy nincs semmi baja, hiszen akkor nem forgolódna a pocimban, gondolom én, de ezt anyukám is mondta. Nagyon remélem hogy a holnapi 4D-s Uh egy élmény lesz. Nagyon boldog babavárást kivánok nektek!
2008. jún. 29. 09:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! (első vagyok) Mi is nemrég voltunk 4d-n. Hihetetlen volt, a párom teljesen oda volt, először igyekezett beazonosítani a dolgokat, aztán mikor sikerült kontroll nélkül kommentálta az eseményeket. ("nyitogatja a száját", "mozgatja a kezét", "nyitva van a szeme"). Már az is élmény volt, hogy neki mennyire tetszett. Ja, és képzeld, közben végig mocorgott a pici, amikor a buksiját néztük, eltakarta az arcát, ha lentebb vitte a szonográfus a fejet, akkor ő is vitte a kezét. Az volt a durva, hogy ezekből a kis mozdulatokból, én alíg éreztem valamit, pedig közben végig mocorgott.
2008. jún. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már én is nagyon kiváncsi leszek, hogy holnap milyen lesz a 4D. Mit fog megmutatni magából a kicsi fiacskám. A 20. hetiUh-n végig mocorgott, amiből persze én nem éreztem semmi, de a párom és én is láttuk a monitoron a mocorgásait:). Most is helyezkedik a kis fiam, már a köldökömnél van megint feszit be:). Ha gondolod szivesen priviben is tarthatjuk a kapcsolatot.
2008. jún. 29. 09:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is örülnék neki. átállítottam, elvileg most láthatod az e-mail címem.
2008. jún. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most küldtem egy mailt neked. Remélem célba ért.
2008. jún. 29. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!