Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti fejfájás...

Terhesség alatti fejfájás akinek volt válaszolna?

Figyelt kérdés
Volt akinek annyira fájt a feje hogy muszáj volt bevennie gyógyszer?Az a helyzet, hogy nekem nem segítenek ezek a "sz..a....r" gyógyszerek, csak a SARIDON, esetleg algopirin és 2 hetente 1 szer van hogy kegyetlenül megfájdul a fejem. Ez nagy nagy gáz?Nem akarom hogy emiatt beteg legyen a baba vagy ilyesmi.

2012. szept. 30. 16:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

én is szedtem algopirint terhesség alatt ha szükséges volt.

nem lett baja a babának.persze nem marékszámra... :) de gondolom ezt te is tudod.

2012. szept. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is muszály volt bevenni gyógyszert a fejfájásra,mert egyszerüen megbolondultam.Én algopirint vettem be rá,arra azt mondták lehet.

2012. szept. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is nagyon fejfájós vagyok, de a terhességeim alatt soha nem vettem be gyógyszert, azaz csak egyszer, a Panadol Baby szirupból egy adagot, és csodák csodájára az is használt, pedig nálam is az algopirin a minimum...
2012. szept. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A védőnőt meg tudod kérdezni milyen gyógyszert vehetsz be, ami egyáltalán nem káros a babára.


De ha ennyit fáj a fejed, érdemes megmérned a vérnyomásodat, nem attól van-e.

2012. szept. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nálam a saridon csak. egyszerűen nem működik más. van hogy már hányinegrem,van az erős fejfájástól, de tudjátok utána meg lelkiismeret furdalásom van :( nem veszem én be minden nap de havonta 2-3 alkalommal igen :(
2012. szept. 30. 16:36
 6/14 A kérdező kommentje:
sokszor van olyan fejfájás,ami után kiderül alacsony a vérnyomásom, de amugy nem azért fáj főként. ma pl. keményen a nyakamból fájt a fejem, lehet bután hangzik de igaz
2012. szept. 30. 16:38
 7/14 anonim ***** válasza:
Én az Advilt ultra-val vagyok így;csak az állítja ki.Én próbáltam a Panadolt,mert hogy azt lehet csak...egy teljes levéllel szedtem be a nap folyamán és semmi.Engem akkor cseszett le a dokim, hogy akkor már inkább 1-2 szem Advil.
2012. szept. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Pont ma tettem ki erről kérdést, ugyanez van, migrénes vagyok, de nekem az algopirin hat. Viszont nem szivesen veszem be. Az új undorító "gyógyszerem" 2 pohár kóla. Próbálj kávét inni, vagy kólát, hideg borogatás, dupla magnézium! 10 éves korom óta migrénes vagyok, havonta egyszer mióta terhes vagyok hányásig jutok, annyira fáj :(
2012. szept. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
migrénes vagyok, sajna nekem sem használ semmi sem, borzasztó :( terhesség előtt marékszámra szedtem az algo flex fortet, az volt ami valamelyest enyhítette (el sosem múlt el tőle teljesen), de azt sajna nem lehet szedni :( a kóla tényleg jó, próbáld meg azt
2012. szept. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én a borogatást javaslom, és azt, hogy kérd a párod, hogy simogassa - masszírozza. Nekem ettől nem múlik el, de ameddig tart a törődés addig egész jó.


Bár nem kell rettegni a gyógyszerektől, de én mindig arra gondolok, ha kibírom az a tuti.

2012. szept. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!