Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fejfájás esetén mit csináltok?

Fejfájás esetén mit csináltok?

Figyelt kérdés
18 hetes terhes vagyok és rettentően fáj a fejem ,eddig csak a borogatás meg bedörzsölés természetes bio gyógynővényes csodacucc ,de néha nagyon rám tőr mint ma is és állitólag semmit sem jó beszedni.

2012. júl. 16. 20:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
MÉrd meg a vérnyomásod, lehet magas és attól fáj a fejed. A magas vérnyomásra viszont írnak majd fel gyógyszert.
2012. júl. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ellenőrzi a védőnő rendszeresen és tökéletes a vérnyomásom ,de köszi a választ .:)
2012. júl. 16. 20:56
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos: Saridont ne! A jó magyar Quarelinből azonban bevehetsz egyet. Nincs benne káros anyag.
2012. júl. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! :)
2012. júl. 16. 20:57
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Algopirynt javasolt a dokim, ha nagyon fáj fél szemet be lehet venni. Egy-egy bogyótól semmi bajotok nem lesz, nyugodj meg. Vedd be,mert szenvedni még rosszabb! Nekem a harmadik baba van a pocakomban, az első kettőnél is bevettem,ha kellett és semmi bajuk a gyerekeimnek. Ennél a terhességnél is vettem be,ha nagyon muszáj volt, vagy negyed vagy fél szemet. Szóval vegyél be valamit és máris jobb lesz! Kitartás, 36hkm.
2012. júl. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igazából csak és kizárólag az hat nekem is ,de a gyógyszertárban mondták csak panadolt szabad ami nekem sosem segitett igy be sem szedem .Én negyedik babámat várom,de eddig sosem tapasztaltam a fejfájás a többieknél elmúlt ,most meg nála előfordul és akkor nagyon elviselhetetlen .:/ Köszönöm a segitséged,és boldog babavárást neked ill.mindenkinek:)
2012. júl. 16. 21:07
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a dokim, hogy csak az Algopyrint szedhetem, mást nem!!!
2012. júl. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó hir nekem ! :))
2012. júl. 16. 21:16
 9/17 anonim ***** válasza:

Én is csak Algopyrint szedhetek,semmi mást....:)

24hkm

2012. júl. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
KAtácska04 :) Nagyon" ismerős vagy" , valahol már irtunk .:)Mennyi idős babás vagy ? :)
2012. júl. 16. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!