Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhszáj nyílás? Többi lent.

Méhszáj nyílás? Többi lent.

Figyelt kérdés

Mitől függ, hogy valakinek bevarrják-e a méhszáját vagy sem, ha idő előtt kinyílik?

21 hetesen 1 ujjnyira nyitva voltam, ezért méhszájzáró műtétem volt. Sok olyat olvasok itt, hogy nem varrják, csak ágynyugalom. Én felkelhetek, de mivel nagyon aggódom, csak oda megyek el ahová muszáj és inkább fekszem.

25+2 hetes vagyok.


2012. okt. 1. 10:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a 31. héten begörcsöltem, keményedett a hasam, és erős hüvelyi feszülést éreztem. Szóltam az orvosomnak, aki azonnal megvizsgált... Másnap reggel már a kórházban kellett lennem, megfigyelésre, mert a méhszáj nyílását éreztem meg... Szigorú ágynyugalmat írtak elő, nem hagyhattam el az osztályt, felkelni csak a mosdóba és enni mehettem. Minden nap infúziót kaptam + egy csomó gyógyszert, hogy visszatartsák a szülést.

Hál'istennek hazaengedtek, de itthon sem csinálhatok semmit, feküdnöm kell. Itt azért nehezebb betartani, de igyekszem szót fogadni és valóban pihenni.


Én azt tudom tanácsolni, hogy tartsd be, pihenj sokat, mert neked nagyon hamar elkezdett nyílni. Ha megerőlteted magad, elfáradsz, begörcsölhetsz, amitől tovább nyílhat... A babának pedig még benn kell maradnia!


34 hkm

2012. okt. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!