Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhszáj nyílás összehúzódástól?

Méhszáj nyílás összehúzódástól?

Figyelt kérdés

Ha valakinek az összehúzódásoktól elkezd kinyílni a méhszáj ,mennyi idő alatt nyílik?

Kaptam összehúzódásra gyógyszert, még zárt de félek hogy kinyílik....

18 hetes kismama


2010. ápr. 9. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért kaptál méhösszehúzódásra gyógyszert? Egyébként nálam ilyen nem volt, de szerintem az a logikus, ha ilyesmire adnak gyógyszert egy kismamának, akkor az orvosa felvilágosítja arról, hogy esetlegesen veszélyes, de szerintem ha veszélyes lenne, mondjuk méhszájkinyílást eredményezne és szülés beindulást, akkor szinte biztos vagyok abban, hogy nem adná az orvos azt a gyógyszert. Egyébként az orgazmus is méhösszehúzódást okoz, mégsem nyílik ki a méhszája attól senkinek. 22 hónapos kislány anyukája.
2010. ápr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szedj magéziumot!

Hogy mennyi idő míg kinyílik,az attól függ,milyen intenzívek,milyen sűrűek az összehúzódások. Ha netán kinyílna a méhszáj,akkor se ess kétségbe,mert már csinálnak méhszájzáró műtétet az orvosok.

2010. ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget , egyébként az a gyógyszer mit kaptam a neve: magnézium citrit
2010. ápr. 9. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!