Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Adnátok a következő nevet a...

Adnátok a következő nevet a kislányotoknak:Kovács Csenge?

Figyelt kérdés

Mindkettőnknek ez tetszik nagyon és szívünk szerint nem törődnénk a hangzással,de még gondolkodunk rajta:(

Sajnos nem találunk olyan nevet,ami ennyire tetszene nekünk.

köszi


2012. okt. 1. 11:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A cs-cs miatt nem, de lehetne ez a 2. neve, ha annyira tetszik:)
2012. okt. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
uhh, nem hangzik jól együtt, ne haragudj. Legyen második név, attól még használhatjátok ezt neki.
2012. okt. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem adnám a hangzás miatt.
2012. okt. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kovács Lili Panna :)
2012. okt. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én nyugodt szívvel adnám neki ezt a szép nevet!!! :)))

Itt van például a Horváth Tamás itt is ki mondod a t-t nem?

2012. okt. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szép név a Csenge,de így,hogy Kovács Csenge,elég nyelvtörő. A T betű megint más,mint a CS.
2012. okt. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A Csenge gyönyörű név. Ismerek egy kislányt Csengét, aki olyan okos, hogy a szövegén csak ámulunk mi felnőttek. Én rá asszociálok, de amúgy is nagyon szép név. A Kovácshoz is megy szerintem.
2012. okt. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Ahogy az előző válaszoló írta, elég nyelvtörő, ezért nem adnám, még akkor sem, ha tetszik. Gondolj csak bele, hogy hányszor kell bemutatkoznia majd az élete során.


A férjemnek és nekem is nagyon tetszett a Zita név, de mégis elvetettük, mert zi-re végződik a vezetéknév. Kerestünk mást.

2012. okt. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Valóban nem hangzik együtt túl jól sajnos. A mi vezetéknevünknek ...kó a vége, ezért a K kezdőbetűjű keresztnevek kiestek, pedig több is tetszett nekünk.
2012. okt. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem adnám. Csak második névnek. De attól még szólíthatjátok így! (Mi is a második nevén hívjuk a lányunkat, hasonló okok miatt.)
2012. okt. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!