Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nálatok mennyi volt a legkiseb...

Nálatok mennyi volt a legkisebb korkülönbség a babák között?

Figyelt kérdés
2 hét múlva egy éves lesz a babócám de úgy néz ki megint állapotos vagyok!!! :)))))

2012. okt. 1. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok!


Az első két gyerek között 14 hónap van. Utána egy nagyobb szünet, harmadik és a negyedik között 19 hónap. A második gyerek becsúszott, én is féltem tőle nagyon, de meg lehetett oldani :) Mikor megszületett a harmadik, tudtam, hogy a következő is kis korkülönbséggel fog érkezni, mert nagyon jól sikerült a nagyoknál is. Azért pár hónapot még loptam magamnak az előző pároshoz képest :) Ne aggódj! Menni fog :)

2012. okt. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem ez a 4. babám lesz!!!!! :)))
2012. okt. 1. 14:30
 3/11 anonim ***** válasza:
5 pici gyerekem van, mindig 11 hós volt az egyik, amikor terhes lettem a következő babával. Most oviskorúak, és az alattiak.
2012. okt. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy személyeskedek de hogy bírod anyagilag??? Nálunk csak páromdolgozik.
2012. okt. 1. 14:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Természetesen nálunk is csak a férjem dolgozik, bár Ő biszonylag jól keres, jó szakmája van (de rengeteget dolgozik). Emellett saját gazdaságunk van, sok mindent megtermelünk, sok dolgon tudunk így spórolni. Megvagyunk.
2012. okt. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De jó végre igazi nagycsaládosokkal találkozni!ő! Nálunk 18 hónap, most pedig 26 hónap lesz. Már így is frászolok, pedig ti keményebben teljesítettetek! :-)
2012. okt. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igaz mi már felnőttek vagyunk de nővérem és én köztem 16hónap van.
2012. okt. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17 hó és 23 hó lesz a következőnél majd...
2012. okt. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok, bocsi, azt hittem a második gyerek. A többiek már nagyobbak?


Nálunk is csak a férjem dolgozik, szerencsére jól keres, ezért is engedhettük meg magunknak, hogy itthon maradjak a gyerekekkel és, hogy négy legyen. Ő szeretne még, de szerencsére csak elméletileg :) Én már úgy sem, a négy elég :)

2012. okt. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hugom és öcsém között 7 hónap és 2 hét van.

Megszületett hugom,császár,4 hét múlva anya terhes lett (igen,6 hét,nem is voltam kiváncsi a részletekre,de nem szoptatott)

Öcsém 6 hónapra született koraszülöttként,anya 40.születésnapjára.Hugom nagyon nehezen jött össze több év próbálkozás után,öcsém a véletlen műve.

Nem így tervezték,de nem bánják.

Én már felnőtt vagyok,kicsit az enyéim is.

Most már 2 ill 2,5 évesek.

2012. okt. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!