Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti dolgoznátok terhesen...

Ti dolgoznátok terhesen óvónéniként? Vagy rögtön betegállomány? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
rögtön betegállomány,mielőtt elkapsz valamit
2012. okt. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Ebben a náthás influenzás időszakban ami most jön, inkább még most elmennék táppénzre.
2012. okt. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Még nem teszteltem, de késik a mensim.

Sajnos már 2 babát vesztettem el. '-vel dolgoztam, 2-nál rögtön betegállományba mentem.

Ezért kérdeztem, hogy most akkor mi lenne a jó?

2012. okt. 1. 15:29
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Amint van egy pozi teszted (ekkor még a mindent vagy semmit érvényesül) azonnal elmennék táppénzre, mert lappangási időben is elkaphatsz csomó veszélyes dolgot, bárányhimlő, és társai...:((
2012. okt. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
szia, én övönö vagyok, és ahogy megtudtam terhes vagyok orvosom tanácsára abba hagytam a munkát mert veszélyes a gyerekek közt , véletlenül megüthetik a hasadat, vagy akár virusokat is elkaphatsz
2012. okt. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok bocsi ovonö* nem tudok irni
2012. okt. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én tanítónő vagyok. Bár az kicsit más. 7-8 évesek között dolgoztam. Az első babánál valahogy nem féltem. A 34. hétig dolgoztam.


A te helyedben viszont táppénzre mennék. Főleg két vetélés után.

2012. okt. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom,hogy táppénz.Anyukám annak idején a nővéremmel dolgozott szinte végig( ő is óvónő volt).Rubeola járvány volt az oviban,anyum el is kapta,és végig izgulhatta a terhességet,mert azt mondták neki,hogy vízfejű lesz a gyerek,de ő nem akarta elvetetni,mert már volt 3 vetélése és félt ha nem vállalja,később nem lehet majd egészséges gyermeke.De szerencsére teljesen egészséges testvérem született.

Egyébként én is ebben a dilemmában vagyok.Most tervezünk gyereket,és ápolónőként dolgozom.És nem tudom mit tegyek majd,mert sajnos nagyon rossz májú kollégáim vannak,nem akarom,hogy rajtam köszörüljék a nyelvüket,mert lusta vagyok dolgozni,és a babára fogom...

2012. okt. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat, tanácsokat.
2012. okt. 1. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!