Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ügyeleten mindenképp csinálnak...

Ügyeleten mindenképp csinálnak UH-t?

Figyelt kérdés
Ha épp egy lszarom brigád van bent, hisztizhetek, hogy nézzék meg??? Mert nem szeretném ha elhajtanának, de tudni szeretném, hogy van-e jogom kérni az UH-t. Mindjárt indulok, köszi a válaszokat!
2012. okt. 1. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha indokolt, pl. vérzel, görcsölsz, akkor igen, KELL, ne hagyd magad!
2012. okt. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, kötelesek csinálni.

De mért mi a gond?

2012. okt. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szúr, nyilal, görcsölGET, hüvelybe sugárzik, és meguntam hogy mindenki azt kérdezi, hogy miéert nem fekszem, ha veszélyeztetett vagyok (a lepény elkezdte fedni a méhszájat), Sztk-s vagyok, mindenki szarik rám, az orvos nem mondott semmit, internetről kell összeszednem, hogy pl nem szexelhetek, vagy nem takaríthatok.. és már 3. napja fáj, van aki azt mondja hogy jaj ő 4x bevérzett semmi baja a babának, van aki meg azt meséli egy kérdésnél, hogy xy hogy vérzett el... Én meg nem mertem mag felszállni a buszra, hogy most árt vagy nem árt, vagy mivan, ugyhogy mivel így fáj, meg akarom nézetni, mert attól, hogy már gyomorgörcsöm van lassan attól hogy egy pilleukrot arrébb tehetek-e, csak rosszabb lesz. :(
2012. okt. 1. 18:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, kell, hogy csinaljanak! Nekem szabin volt a dokim, bementem az ugyeket es magasrol le*artak:/ szoval azert tudjuk, hgy milyen a magyar eü:(

En elmentem egy 4D-s helyre, 3900 ft-ert csinaltak egy 2D-t, ahol megneztek, hogy minden rendben van e. Ha van ra kereted es be szerretnel jelentkezni, akkor holmapra szerintem valamelyik ad idopontot, ha mondod is, hogy baj van.

Szurkolok, hogy minden rendben legyen!

28 hkm

2012. okt. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem a keret a baj, hogy van-e rá, hanem hogy ne szarjanak le, mert hiába megyek 4D rendelőbe, ha már csak azt látja hogy levált a lepény (jó tudom az sok vérzés, de akkor is, helyben szeretem az ilyet..)


Megcsinálták egyébként, köszi! :)

2012. okt. 2. 10:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem csináltak, pedig véreztem. Azt mondták, hogy nem látnak vérzést, csak enyhét, és semmi baj nincs. Hazaküldtek uh nélkül, és amint hazaértem elvetéltem. Remek volt.
2012. okt. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ahh nagyon sajnálom! Az ilyeneket perelni kell!!! Mit képzelnek, most komolyan? Még ha nem is menthető.. mert van amelyiket nem lehet, és én hiszek abban is hogy ami elmegy egy része beteg lett volna, de pl ha progeszteron hiány miatt vetélsz, az baromira más..... Ezek miatt mondom, hogy kiharcolom én ezentúl mindig!


Remélem hamar születik egy szép egészséges babád!

2012. okt. 2. 11:10
 8/8 anonim ***** válasza:

Köszi aranyos vagy, igyekszem:)

Az én példámból okulva igenis mindenki ragaszkodjion uh-hoz, attól függetlenül, hogy nem tudom nálam segített-e volna bármit is, ezt már nem tudom meg...

2012. okt. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!