Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35+2h vagyok. Kinek voltak...

35+2h vagyok. Kinek voltak problémái ennyi idosen az aranyérrel? Elég komoly.

Figyelt kérdés
Tegnap már annyira kijott,és vérzett,hogy betét nélkul nem is tudtam meglenni.Ma elmentem dokihoz,de csak írt ki kúpot,meg hogy menjek vissza csutortokon.Megsem vizsgált,azt mondta ez a terhességek gyakori velejároja.De mi lesz a szulés után,ha már most ilyen állapotban van.Az 1. terhességem ota szenvedek vele,de ennyire rossz,csak most a 2. terhességem elejétol van.Már mindenféle krémet kiprobáltam,egy ideig segítnek aztán semmi.Aki így szult,megírná szulés után mi lett vele?A mutétet javasolták AZ ORVOSOK?
2009. aug. 4. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen komoly volt csak 22 hetesen.

Nekem a detralex tablettát írta fel 3x1 a házidoki.

Egy nap alatt elmúlt tőle. A krém vagy kúp legalább 3-4 nap mire hat. Mindenképp beszéld meg a nődokiddal, hogy szedheted e ezt a gyógyszert!

2009. aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ja és recept nélkül kapható
2009. aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van mar olyan hely ahol nem mutik le az aranyeret hanem meggyuruzik. Nem tudom, hogy mennyit szannal ra esetleg mert en ezt magan uton csinaltattam. 3 evvel ezelott 3 ezer forintert gyuruztek meg es 5ezer volt a vizsgalat. Ez annyibol allt, hogy befujjak erzestelnitovel, az egvilagon semmit nem erzel, az aranyer tovere racsiptetnek egy kis gyurut es az magatol leszarad mert elszorul benne a verkeringes es kiurul gyurustol a szeklettel. Egyaltaln nem verzik, nekem delelott csinaltak es delutan mar mentem dolgozni. Kapsz kupot amit reggel este fel kell helyezni utanna meg egy hetig de semmit nem erzel nem faj es azt sem vettem eszre amikor tavozott a szeklettel. En masnap reggel mentem wc-re eloszor es semmit az egvilagon nem ereztem, nem fajt. Van olyan hely ahol rateszik a gyurut es a veget levagjak lezerrel de ez sem faj csak egy kis melegseget erzel, anyum elmondasa szerint. Azt viszont nem tudom, hogy kismamaknak is megcsinaljak-e mert ugye a kup az megiscsak gyogyszer es nem tudom mit tartalmaz de szules utan en tudom ajanlani, ha felsz a mutettol. Nezz szerintem utanna, hogy hol csinalnak ilyet a kornyeken ahol elsz. Nekem annak idejen a korhazba adtak a tippet.
2009. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
koszi,és te már megszultél,vagy a tabi után már nemjott vissza?
2009. aug. 4. 15:43
 5/9 A kérdező kommentje:
15.43-nak koszi a felvilágosítást.Igen a mutéttol félek,de parázok attol is,hogy mi lesz a szulés után,mert addig,már nemfognak semmit velem csinálni,ahhoz már kevés idom van hátra,szerintem.,
2009. aug. 4. 15:47
 6/9 anonim ***** válasza:
első vagyok Még csak a 25 hetet taposom, de azóta szerencsére nem jött vissza... Valószínű a szülésnél újra ki fog jönni, de én csak akkor műtetném meg, ha szülés után is elviselhetetlen és nem húzodik vissza.
2009. aug. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát én sem fogok rohanni a mutobe az tuti,csak tegnap nagyon megijedtem,hogy hirtelen nem is tudtam honnan vérzek.
2009. aug. 4. 16:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Sperti kúp a terhesség alatt, szülés után Mastu kúp és krém, ami segített.
2009. aug. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 36. héten jött elő, előtte sohasem volt, akkor viszont nagyon durva volt. Én még dokihoz sem mentem, csak telefonáltam, mert konkrétan nem tudtam menni, annyira fájt. A férjem járogatott egy hétig a patikába, kaptam négy fajta kúpot és krémet, egy jó volt kb két napig és kezdődött újra. Végül a detralexet ajánlották, két nap után már nem fájt. Összesen egy hétig szedtem. Vissza nem húzódott teljesen, de nem fájt, ez sokat jelentett.

Szüléssel sokkal rosszabb nem lett, kijött még egy pici, de akkor sem fájt. Eleinte gyakran volt szorulásom, néha megint éreztem, azután elhagytam teljesen a kenyeret, tésztát, rátértem a sok gyümölcsre, sok zöldségre, joghurtra, müzlire és megszűnt a székrekedés és az aranyér is. Azóta sem jött elő, pedig már ismét eszek mindent.

2009. aug. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!