Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes kismamák, kb. mennyit...

27 hetes kismamák, kb. mennyit mozog a baba egy nap? Tapasztaltabb anyukák: ez így maradt születés után is?

Figyelt kérdés
Nekem eszméletlen sokat. Valahol olvastam, hogy ilyenkor már kialakulhatnak szokásai, vagyis az ébrenlét-alvás arány kb. ilyen marad születés után? Nekem napjában min. 4x lenyom egy huzamban 3-4 órát amit érzékelek, de most már van, hogy éjszaka is felkelek rá. Ez normális? Ráadásul most már hatalmasakat rúg, alig bírok másra koncentrálni, ha beindul.

2012. okt. 3. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is sokat mozog hal istennek!! Orulj neki, kis virgonc. En nem latok egyelore semmi szabalyossagot szinte allandoan mozog.

28h km

2012. okt. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még nem számítok nagyon rutinos anyukának, mert még vasárnap leszünk 1 hónaposak, de nekem eddig nem jött be ez az ébrenlét-alvási arány. Terhesen ha én lefeküdtem aludni, akkor a kisfiam velem együtt aludt, mikor én keltem, akkor kelt ő is. Most egyáltalán nem így van. Egész éjszaka fent van és inkább nappal alszik, pont fordítva, mint ahogy még a pocakban volt.
2012. okt. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

28+5 hetes vagyok, és leginkább akkor aktív a picim, mikor leülök és megnyugszom.

Van egy 2 évesem, nincs túl sok időm pihenni,sajna van mikor csak megy a nap és csak mikor fiam alszik akkor tudok a picurra koncentrálni.

2012. okt. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is rengeteget mozog. Ha csak egy-két órára jelentkezik be akkor mondom,hogy lusta napja van. Tegnap is egész nap szinte megállás nélkül mint egy sajtkukac. Éjszaka pihent a drágám de amikor kimentem pisilni akkor egy pár percig azért helyezkedett utána. De inkább ez mint, hogy azon aggódjak, hogy miért nem mocorog:-) Boldog Babavárást
2012. okt. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25 hetes vagyok, de hetek óta hihetetlenül aktív a babám. :) Folyamatos mozgásban van. Nappal és éjjel is sokat. Van egy 3 évesem, én úgy tapasztaltam, hogy nem igaz, hogy olyan lesz kint az ébrenlét és alvás, mint bent. Mondjuk remélem is, mert ennyit mocorogni... :D A nagyfiam kb a 26. hét körül volt a legizgágább, utána lejjebb adott, kevesebb lett a helye, a nagy mozgásokat felváltotta a nyomulás, mikor kinyomta magát. Kíváncsi vagyok, hogy a kisöcsi mikor lassul be. :)
2012. okt. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rengeteget mozog, sőt ficánkol!

Egyik oldalról a másikra és olyankor a hasam is megy vele.

Kitolja magát,karatézik vagy nyújtózkodik fogalmam sincs, de az biztos olyankor olyan mint ha négy kis rosszaság lakna bennem. 4 felől érzem és látom is hogy mit művel.Sokszor meg nevettet az akrobatikájával!

Eleven az biztos. Keveset alszik,ez nem is lenne baj, ha ezt a keveset is éjszaka tenné, de ez sajnos nem így van. Reggel kb 8-10 és d.u olyan három óra körül teszi.

Eddig az éjszakákat úgy aludtam át,hogy oldalra fordultam, és így kevésbé éreztem a mozgolódását.Na de most már ezt nem tehetem, mert a nagysága nem szereti ha oldalt fekszek.

2012. okt. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!