Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogy közvetlenül a...

Igaz, hogy közvetlenül a megszületése előtt a baba már kevesebbet mozog a pocakban?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyivel előtte "lustul el"? Egy-két óra, vagy napok?

2012. ápr. 18. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz. Nekem 1 héttel előtte már kevesebbet mocorgott. Volt hogy egy nap csak 1x jelentkezett be. De már nem rúgott nagyokat, hanem csak feszítette magát.
2012. ápr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne:-)
2012. ápr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ez az elv borult. A kisfiam még vajúdás közben is dolgozott, pedig nem indították, hanem spontán indult a szülés. A kislányom du negyed négykor született, délben még a megszokott módon ugrált. Ez is spontán szülés volt.
2012. ápr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Április 30-ra vagyunk kiírva, de a doki szerint a méhszájam állapotából ítélve nem visszük végig. Az elmúlt napokban aggasztóan keveset mozog, az NST, és a Flow szerint jól van. Lehet, hogy készülődik?
2012. ápr. 18. 10:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani, de sajnos erre sem lehet 100%-ban adni. Mi már 31-32 héttől kezdve azon szorítottunk,hogy bírjam ki március végéig legalább. Egy pár hete azt hallgatom,hogy március végén meglesz, húsvétra meglesz tuti, húsvét utáni héten meglesz biztosan.mivel a jelek arra utalnak, nyílt a méhszájam, stb. Na már most a 39. hétben vagyok, és semmi:-))) És ellenpéldát is tudok mondani,akinek azt mondták,hogy hát még pár hét biztosan mire jön a kicsi, és másnap meg megszült :-)Boldog babavárást!!
2012. ápr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!