Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pajzsmirigyes (alul működő)...

Pajzsmirigyes (alul működő) problémás kismamák? --most nem értem, ma kiderült hogy alul működik a p. mirigyem,12 hetes terhes vagyok. és holnap emiatt újabb vérvétel.

Figyelt kérdés
...kiváltottam a gyógyszerem is és nem tudom hogy vérvétel előtt vagy után kell bevennem éhgyomorra???mondta nekem a doki de olyan ideges vagyok most ettől hogy elfelejtettem,nektek hogy volt?Köszi ha írtok.
2012. okt. 3. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia.Ha vérvételre kell menned akkor mindig a vérvétel után vedd be a gyógyszered.Nekem az orvosom mindig kérdezni mikor veszem be el ne felejtsem,hogy vérvétel után kell!
2012. okt. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na akkor csak ól emlékeztem :))csak itt elkezdtem olvasgatni és kicsit elbizonytalanodtam:))mert annyira emlékszem hogy vérvétel után fél órával,éhgyomorra .szerinted miért így?és ha bevettem vesznek még egyszer vért?
2012. okt. 3. 22:04
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy a mindennapokon meg mindegy hogy veszed be csak reggel vedd be,mert nekem csak ennyit írtak rá hogy reggel egy fél...na de akkor meg már nem kell éhgyomorra???mi a különbség szerinted?
2012. okt. 3. 22:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem mondtak semmit, hogy vérvétel előtt mikor vegyem be, én ugyanúgy szedem, mint bármikor máskor! Felkelés után egyből éhgyomorra, utána rá fél órának el kell telni és csak utána lehet enni! Milyen gyógyszert kaptál és mekkorát? Én Letroxot szedek 50-el kezdtem, terhesség előtt emelni kellett 75re, a 20. hét környékén pedig 100ra! Jövő héten megyek a köv. laborra!
2012. okt. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
L-Thyroxin 50 remélem jól írtam,de olyan hülye vagyok!!!!!!!szóval minden bevétel éhgyomorra és ezután 30 perccel ehetek,áááááhhh már leesett,még lehet te is hallottad!!!!??:)))azért voltam ilyen értetelen mert nem a mindenkori bevételről beszélt csak a holnapi vérvételről de akkor most hogy írod értem már:)))köszi a segítséged
2012. okt. 3. 22:32
 6/9 anonim ***** válasza:
azért kell reggel bevenni, mert van akinél éberséget okoz , főleg akik nagy dózisban szedik, sosem tudnak majd elaludni. Reggel éhgyomorra és min fél órával utána szabad enni.
2012. okt. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia

Én már 2 éve pajzsmirigyes vagyok, nekem is L-Thyroxin-t kell szednem, minden reggel éhgyomorra 1 felet. Én mindig bevettem vérvétel előtt. Úgyis mindegy ha már benne van a szervezetemben. De ha te holnaptól kezded akkor még ne vedd be. Amúgy 6 hetente ellenőrzi majd a doki, mert terhesség alatt rosszabbodhat. Nekem nem rosszabbodott de ez mindenkinél más.

2012. okt. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen hallottam, akkorát koppant :) Eleinte én sem tudtam tőle aludni, de ez hamar elmúlt, bár nekem kifejezetten jó az alvókám, még így 31hetesen is :D A Letroxot szedő voltam Boldog babavárást
2012. okt. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi és neked is:)na fasza lesz ha majd emiatt sem tudok aludni hisz így is csak citromfűteával tudok aludni enélkül van hogy 2 órákat is pislogok éjjel:) :( meg a kicsik sem alusszák még át az éjszakákat így 22 hónaposan ,szóval már csak az kellene hogy ez még tetőzze a bajom....remélem nem fogja:)
2012. okt. 4. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!