Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » TSH-m első terhes vérvételnél...

TSH-m első terhes vérvételnél 2 lett. Letroxot kellene szednem?

Figyelt kérdés

Régebben szedtem Letroxot, szépen levittük az értéket 0.48-ra, majd abbahagytam. Most voltam vérvételen, ahol az érték 2 lett. Kellene folytatnom a Letrox szedését vagy ez az érték még jó a babának? 2 orvos 2 különböző választ mondott, az egyik szerint szedjem, a másik szerint nem kell...

9 hetes km


2012. okt. 4. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én dokim szerint ha 2 alatt lesz akkor abba hagyhatom a szedést, ma megyek a vérvétel eredményéért és ma beszélek az orvosommal. Igyekszem nem elfelejteni és írok holnap.

14hkm

2012. okt. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Endokrinológusnál jártál? Én szedem már másfél éve, most vagyok 31hetes babás, ha 4 fölé megy az értékem, akkor emelik az adagot!
2012. okt. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy amikor 2alatt volt az értékem is szednem kellett a gyógyszert tovább! Azt mondták terhesség alatt nem variálunk ezzel, majd csak szoptatás után próbáljuk meg elhagyni fokozatosan!
2012. okt. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor ez a 2 még olyan határérték lehet?

Bő 3 hét múlva megyek újabb tsh vérvételre, akkor valószínű megvárom annak az eredményét, és ha emelkedik tovább, akkor biztos szednem kell majd...


Kedves első, azért várom majd, hogy mi lett az eredmény!

2012. okt. 4. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!