Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy a baba a 28....

Létezik, hogy a baba a 28. héten belülről megkarmolja a méhemet?

Figyelt kérdés

Többször éreztem már, hogy belülről apró karistoló fájdalmat érzek, és nem igazán tudom mire vélin.Ilyenkor picit megpaskolom a pocim, hogy hagyja abba, és megszűnik a fájdalom.

Nektek volt ilyen?


2008. máj. 19. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, én is éreztem már ilyenkor is, és végig, hogy kaparászik odabent. Jó hosszú körmökkel született :)
2008. máj. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jesszus :o)

Pénteken megyünk 4D-re, talán már azt is látni fogom :o)

2008. máj. 19. 08:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is volt már hogy éreztem, de nem tudom elhinni, hogy a körme volna, az csak az utolsó 1-2 hétben nő meg akkorára, úgy tudom. Mivel viszont, elég picike, és még nincs nagyon zsírréteg, csontocskája viszont alakul, én arra gondolok, hogy olyankor valahogy a kis sarkával, vagy könyökével okozza ezt. De nekem is szokott ilyen lenni. Nem gyakran de előfordult már többször is.

35 hetes kismama

2008. máj. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Karmolni biztosan nem tud, a magzatburok, víz...stb "kellékei" miatt! Az érzés viszont lehet, de szerintem is valamelyik kis végtagjával csinálhatta. Az én kicsim ilyet nem csinált, ő terpeszállásban ugrált a bordáimon. Nekem legalábbis így tűnt. :)))

Sok sikert és kitartást, már alig van hátra a nagynapig!

2008. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves hozzászólásokat :oD
2008. máj. 19. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!