Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap este ettem szölöt egy...

Tegnap este ettem szölöt egy hatalmas tálal. Lehettek attol hasgörcseim egész éjjel? 19 hetes vagyok reggel re minden oké

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 06:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szőlővel már én is jártam így, sőt nekem még ment is a hasam tőle mint a fene. Úgy görcsöltem azt hittem meggebedek, féltettem is a babát. Azóta csak kis mennyiségben eszek. 27hkm:-)
2012. okt. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a szílvától voltam így.Azt hittem megszülők annyira görcsöltem.Szinte fetrengtem.Azóta nem is ettem.Most vagyok 37 hetes:)
2012. okt. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
remek pedig imádom.... de jol kicsezstem magammal. nagyon rosszul voltam
2012. okt. 5. 07:05
 4/10 anonim ***** válasza:
A szőlő az puffaszt,tehát görcsölni fogsz tőle.egyet tudok javasolni,hogy mértékkel egyed,ne azonnal az egészet :)
2012. okt. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megtörténhet, én a naranccsal jártam így. Éjszakára már nem szabad olyan gyümölcsöt enni, ami sok savat csinál, mert nem fogsz tőle aludni tudni. :)
2012. okt. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A szőlő már csak ilyen. Ha nem lennél várandós és úgy ettél volna szerintem akkor is görcsölés lett volna a vége. Én is jártam már így, bár én nem éjszakára ettem. Már fél óra múlva 2szer akkora volt a hasam úgy felpuffadtam tőle... :)
2012. okt. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a kiwivel jártam így....azt hittem az ügyelten kötök ki. A védőnőm azt mondta, ha ilyen van, inkább vegyek be egy No-spát.
2012. okt. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, a szőlőnek a héja puffaszt/görcsöltet. Próbáld meg esetleg úgy, hogy meghámozod (a saszlát nem egyszerű :)) és kiveszed a magját is. Bár, van egy olyan érzésem, hogy nem most fogsz ezzel kísérletezni... :)
2012. okt. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szőlőtől volt, felpuffasztott. Ráadásul most lehet, hogy érzékenyebb az emésztőrendszered. Én is jártam így.
2012. okt. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is így jártam. Ráadásul Otelló szőlőt faltam be. Olyan fekete lett a..., mint ha az ördög lyukából jött volna.
2012. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!