Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 és fél hónapos kisfiam...

Bettynapocska kérdése:

3 és fél hónapos kisfiam reggel kakil egy nagyot aztán egész nap szenved egészen az késő délutáni vagy esti kakilásig ami hatalmas pukik kíséretében távozik belőle. Korábban napközben is kakilt így nyugodtabb is volt, de most egész nap nagyon nyűgös?

Figyelt kérdés
Adtam neki infacolt gripe watert de nem segít. Igazából olyan mintha napközben székrekedése lenne, hogy tudok ezen segíteni? Rossz nézni és őszintén bevallva hallgatni is a szenvedését. Már nem bírom. Csak kézben nyugszik meg. De úgyse teljesen. Kérlek adjatok tanácsot?
2010. febr. 26. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyi idősa kisfiam nekem is! Nekem is egész nap a kezemben van, még most is, de neki az alsó két foga jövöget... Viszont én tegnap hőmérővel csalogattam ki a kakit, mert tegnap meg attól is szenvedett. Szerintem próbáld meg te is.
2010. febr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne hőmérőzd ha kakil kétszer egy nap. Ha krémes a kakija biztos nincs szorulása. Teáztasd. Vagy mecsek tea, vagy kamilla.
2010. febr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is kezdek a fogára gyanakodni és arra van valami hatásos módszer?Bevallom őszintén az egész napos nyüglődés és az hogy éjszaka is van hogy óránként kel már kezd kikészíteni, így napközben sem tudok semmit csinálni az egész napos séta kimerítő.......
2010. febr. 27. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!