Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel a wc papíron kevés...

Ma reggel a wc papíron kevés rózsaszínes-pirosas folyás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
9 hetes múltam.
2012. okt. 5. 07:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalat alapján elmennék a dokihoz ez bármi lehet . szeretkezés okozta hámsérőléstől kezdve még durvább is .


szv. orvos!

2012. okt. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azonnal kórház. Nekem volt vérzésem, adtak gyógyszert, szigorúan feküdnöm kellett és ma 8 hetes a kislányom.


Inkább menj be feleslegesen, minthogy baj legyen.

2012. okt. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Felfázástól lehet? Utro-t szedek.

Azóta sima fehér folyásom van....

2012. okt. 5. 07:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Legalább hívd fel a nőgyógyászod v. helyi kórház szülészetét mert bármitől lehet . vetélés is lehet nem játék majd eldöntik hogy bemenj-e .
2012. okt. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy ha picike a vérzés, tehát hamar elmúlik és nem jár görccsel, akkor nem kell megilyedni. Lehet akár egy vékony elpattant ér is. Nekem is volt ilyen, egyik doki sem tulajdonított neki semmi jelentőséget. Persze azért érdemes legalább fölhívni a dokidat.
2012. okt. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, az ügyeletről hazaküldtek, másnap elment a baba.

Mindenképp doki, és ha már szeded az utrót, akkor sok pihenés, fekvés.

Drukkolok, hogy elmúljon hamar!

2012. okt. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most távozott egy csomó fehér folyás a hüvelyemből, semmi vérszerű nem volt. Arra gondoltam, hogy tegnap kentem be először Canestennel és amiatt csíp. Lehet, hogy amiatt volt véres "ott"? Allergiás lennék a Canestenre?
2012. okt. 5. 09:30
 8/8 ketteske ***** válasza:

Nekem is volt ennyi idősen. A dokim azt mondta, hogy felsérthettem magam az utrotól, és máskor felhelyezés elött vizezzem be.

25 hetes km.

2012. okt. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!