Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Majdnem 11 hetes terhes...

Majdnem 11 hetes terhes vagyok és észrevettem valamit. Veletek is volt ilyen kismamik? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az elejétől fogva a terhességemnek,a jobb oldalamon érzem a "történéseket".Pl ha picit görcsölt, a jobb oldalon görcsölt,az elején a jobb mellem többet fájt mikor nőtt,az első hetekben.Nem azért kérdem mert baj lenne,mert az orvos szerint tökéletesen fejlődik a baba,csak nem tudom mitől lehet.Hallottam olyat is, hogy akinek a jobb oldalán vanak a görcsök annak lánya lesz.Kíváncsi lennék volt e ilyen valakinek.Ja és a jobb oldali arcfelem lett pattanásos, a bal oldalon alig van.

2012. okt. 5. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:

egyfelöl tökjó hogy így figyeled magad de nem szabad adni ezekre a dolgokra . a kisbaba neme nem ettől függ.


figyeld magad továbbra is mert hasznos de ne adj a butaságokra.

2012. okt. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 lányom van, de semmi ilyet nem tapasztaltam. teljesen kizártnak tartom, hogy bármi külső jellel lehetne következtetni a gyerek nemére. Nekem az elsőnél nem volt rosszul létem a másodiknál nagyon durva volt és mégis mind a kettő lány lett.
2012. okt. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez csak balosan. Szerintem simán abba az oldalba ágyazódott be. Majd ahogy nő, már középen lesz.
2012. okt. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ugyanígy voltam csak bal oldalon, kislány :) ez is csak egy babona mint sok minden más :)
2012. okt. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobb oldalon éreztem eleinte a szúrkálást, jobb oldalon találtam meg eleinte a szívhangot és jobb oldalon éreztem a mocorgást sokáig és fiam lesz :) 39hkm
2012. okt. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!