Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Van itt olyan,...

Kismamák! Van itt olyan, akinek csináltatott kombinált tesztet és az ottani 12 hetes uh-n megmondta az orvos a nemét a babának? 22-én megyek, akkor leszek majdnem 13 hetes. Kíváncsi vagyok meg tudja e tippelni, vagy látszik e már valami?

Figyelt kérdés

2012. okt. 5. 10:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nekem a doki a sima 12. hetin nézegette,de nem fordult úgy a bab. a kombinált teszten meg elég bunkó volt a nő,mikor megkérdeztem lehet-e tudni milyen nemű,csak annyit mondott hogy még túl pici. remélem te nagyobb szerencsével jársz! én meg még várakozhatok 4 hetet a következő UH-ra :S

15hkm

2012. okt. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát amennyit fizetünk a kombinált tesztért,remélem velünk nem lesz bunkó az orvos,múltkor legalábbis nagyon kedves volt.Kitartás,bár tény, hogy nehéz várni:-)Én is számolom a heteket:-)
2012. okt. 5. 10:48
 3/13 anonim ***** válasza:

[link]


mármint akinek megér 10000-et...

2012. okt. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem 16E volt a kombinált,de ha tudom,hogy mi van a papíron,mikor kiküldik,nem is csináltatom meg. főleg hogy semmi nem utalt down-szindrómára. a többire (állítólag van még 2 hasonló fizetős teszt,állítólag 22E és 30E a másik kettő) már el sem megyek az biztos. ezt írták: " ez a negatív eredmény nem zárja ki a down-szindróma és a 13-as,18-as triszómia lehetőségét,mindössze annak kis valószínűségére utal. hát ennyi pénzért már igazán kiszűrhetnék rendesen... mege nynit szerintem a nyaki redő értékéből is tudott volna következtetni a doki 4E-ért, mert ennyi nála egy UH. szóval én csalódtam. de nem baj, megcsináltattuk, már ennyivel is kevesebbet kell izgulni.
2012. okt. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
megnéztem ezt a fiú vagy lány tesztet,de ez szerintetek nem átvágás?a neten magyar oldalon szinte nem is írnak róla..
2012. okt. 5. 11:03
 6/13 anonim ***** válasza:
a tervezettbaba.hu-n lehet rendelni. nekem nem érne meg ennyi pénzt. de akinek van rá... meg azt nem értem mi van a vizeletünkben,ami megmutatja fiú-e vagy lány. talán a baba miatt ürülnek férfi vagy női nemi hormonok? nem vágom!
2012. okt. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát inkább nem kockáztatok ennyi pénzt mindenesetre:)pedig férjemnek most lesz szülinapja,jó lett volna meglepni azzal, hogy megtudja a baba nemét
2012. okt. 5. 11:06
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, nekünk annyira mutogatta magát a baba, és totàl "kukinak" tünt, amit láttunk. De hozzátette a doki, hogy azért ez még nem tuti, és el lehet képzelni, hogy milyen pici az a valami, ha az egész magzat 6cm. Egyébként most vagyok 14hetes, még nem tudunk újabb fejleményt.
2012. okt. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 tkata81 ***** válasza:

Szia!

Én voltam a 13. héten kombinált teszten (30 ezer Ft) Szombathelyen. A doki nagyon kedves, alapos volt, a Down-t kizárta meg egyéb mást is, de nemet még nem tudott mondani.

Mikor 3hete az AFP-m magas lett és el kellett mennem a 17. héten genetikai uh-ra, akkor a doki már majdnem biztosra mondta hogy kisfiú lesz :) de még megvárom a 21 hetes uh-om és ott már tényleg tutit tudnak mondani :) én is már nagyon kíváncsi voltam, meg vagyok :)

Jó babavárást!

19hkm

2012. okt. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mi is Szombathelyre mentünk,majd ebben a hónapban megyünk a második felére.
2012. okt. 5. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!