Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes vagyok? Mikor...

Hány hetes vagyok? Mikor kezdődik a rosszullét?

Figyelt kérdés

Az utolsó menzeszem szerint 7+2 napos vagyok, doki 2 napja azt mondta hogy 5-6hetes. az embrió 7mm-es volt és volt szívhang. Akkor most hogy számoljam? legközelebb csak okt.31-én kell mennem, akkor már 11hetes leszek (sztem).

Egyenlőre nem érzek semmit, se rosszullét, se hányinger. Ez normális? kezdek aggódni...


2012. okt. 5. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

Elvileg az utolsó mensitől számolják a terhesség korát, dehát szerintem senki nem azon a napon esik teherbe :). Lehet, hogy többször is változtatják az időpontot.

A terhestünetek lehet, hogy nálad később jönnek vagy ha szerencsés vagy meg is úszod.

2012. okt. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
A doki valószínűleg a baba mérete alapján mondta az 5-6 hetet.Nálam a rosszullétek a 10.héten kezdődtek és a 16.hétig tartott,napi 2x hánytam,alig tudtam enni,egész nap rosszul voltam.Ismerek olyat akinek nem volt semmi tünete.Ne aggódj,örülj ha megúszod.
2012. okt. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindkét fiamnál a 8. héten kezdődött a roszullét és a 15. hétig tartott.

Most ismét babát várok, már 6 hetesen elért az émelygés.

2012. okt. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok 7+5 hetes, eddig még nem jelentkezett rosszullét, le is kopogom. Nővéremnél a 8. héttől kezdődött.
2012. okt. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó mensi első napjától számítják a terhesség hosszát, a baba ettől kb 2 héttel fiatalabb.
2012. okt. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Nagyon haszontalan volt a válaszom mi?

2012. okt. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 13+4napos vagyok nekem a 9héttől voltak (vannak rosszul léteim)
2012. okt. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Picit megnyugodtam. Ilyenkor az ember össze olvas mindent pl. hogy akinek rosszullétei vannak annak egészséges a babája, stb. Az orvosom azt nem mondja hogy a következő vizsgálatig még ne menjek házidokihoz, sehova se. ráérek. nem hiszem hogy kibírom hogy ne menjek el. szerintetek? 12. hétig nem kellene minden vizsgálatnak meglennie?
2012. okt. 6. 11:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, én Norvégiában élek, itt az első kontroll a 8-10. hét környékén van (ultrahang meg mindenféle vizsgálat nélkül, csak papírok kitöltése, kis beszélgetés), utána a köv. kontroll, ami az egyetlen UH is egyben, a 18. héten.

Nem vagy semmiről se lekésve.

Annak pedig örülj, hogy se rosszullét, se hányinger, jöhet az még. :)

2012. okt. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!