Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama, aki az...

Van olyan kismama, aki az első hetekben képes olyat csinálni hogy majdnem hogy semmit nem eszik, mert undorodik mindentől?

Figyelt kérdés
és ettől rosszul lesz, és szenved napokig? és semmi nem akar lecsúszni a torkán? vagy ez nem normális?

#rosszullét #ételundor #pár hetes kismama
2012. szept. 30. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is így jártam a terhességem elején. Nem hánytam minden nap, viszont álladóan émelyegtem, és a pirítóson meg a vajas kalácson kívül semmit nem tudtam megenni. Ja, meg húsleves. Így fogytam 5kilót a 20ik hétig.


Normális, de arra figyelj hogy folyadék elég legyen!


Most visszaszedtem ezt az 5kilót+még 2-öt. 39 hetes vagyok.

2012. szept. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En is igy voltam, vagy hanytam egy adott kajatol, vagy hanyingerem volt. Valamit viszont magamba kellett erolterni. Sok gyumolcsot ettem, szerencsere az men, meg fel szendvicseket, neha levest, + egy hanyas utan kepes voltam egy liter vizet meginni, igy folyadekban nem volt hianyom. 4 kilot fogytam, de mar visszajott. 28hkm
2012. szept. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. terhesegemnel vegig hanytam, az elso 16 het maga volt a pokol....

En a terhesseg vegere sem tudtam visszaszedni a kiindulasi sulyoma, pedig a vegen mar egesz jokat tudtam enni.24. heten -14 kilonal jartam.Mindenki nagyon aggodott, hogy hogy fogok ilyen legyengulten szulni, de szerencsere osszeszedtem magam es huveli uton sikerult a szules.

2012. szept. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az elején nálam is ez volt, nem hánytam csak émelyegtem és nem esett jól semmi, két hétig csak sültkrumplit meg rántottát ettem, le is szaladt két kg. most a 28.héten vagyok +6kgnál
2012. szept. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!