Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy irassam ki magam, ha...

Hogy irassam ki magam, ha rosszul vagyok?

Figyelt kérdés
7.hetben vagyok,nagyon eros hanyingerrel,alacsony vernyomassal,par hetig pihennek,a doki ki tud irni emiatt? Anyagilag ez mit jelent? Volt igy mas is?

2012. okt. 7. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:

nem voltam így, pont akkor mondtam föl, pár napra rá meg pozitív lett a tesztem. :)

szerintem menj el a háziorvosodhoz és kérd ki magad táppénzre. a főnöködnek azért szólj, hogy babát vársz...

ez talán járható út.

de lehet valaki ad jobb tanácsot is neked, nekem ez jutott eszembe hirtelen.

2012. okt. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha jol tudom a nögyógyászhoz kell menned, és ő (vagy utána a háziorvos) vesz fel táppénzre.A táppénz először 60% majd 50%.
2012. okt. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nezesd meg magad egy dokival, az a biztos!

De nekem egyik pillanatrol a masikra jott a hanyinger a 6. heten, 1 hetig tartott, es egyik pillanatrol a masikra el is mult:) ugyanigy voltam a 10. het kornyeken a mellfeszulessel is. Az is elmult egyik naprol a masikra. Azota 29 hetes vagyok:)

Nem biztos, hgy bajt jelent, de mindenkepp lasson orvos!!

2012. okt. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!