Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért vagyok ilyen, néha...

Miért vagyok ilyen, néha rosszul vagyok magamtól?

Figyelt kérdés

nagyon sokat utazom tömeg kölekedéssel. ma is mennem kellett valahová. a villamoson volt egy kisgyerek, aki folyamatosan hisztizett, sikítozott, és ettől ideges lettem.

nagyon gyorsan felkapom a vizet bármin, pl ha anyósom hülyeségeket magyaráz nekem a terhességgel kapcsolatban, szegénykére ráförmedek. ilyen alkalom volt az is mikor kiderült, hogy kislányt várunk, de a nevét még nem tudjuk, ő meg elkezdte Lucának hívni... aranyos meg minden, de azt akarom, hogy a párom és én válasszuk ki neki a nevet, nem azt hogy anyósom. szegénykét akkor is jól letorkoltam, hogy márpedig nem ez lesz a neve, ne hívja így! de nem is ez aggaszt igazából, ez valahol jogos, csak szebben kellett volna közölnöm vele.

ami nagyon zavar, hogy miért lettem ideges attól, hogy egy gyerkőc sikítozik a villamoson, és sajnos nem ez volt az első ilyen eset...

más is van ezzel így, vagy tényleg velem van valami baj??


2012. okt. 5. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hormonok furcsa játéka,a terhesség miatt.Természetes,hogy ilyenkor türelmetlenebb,izgatottabb az ember.Ha utazol,pedig hallgass zenét fülhallgatón,így nem fogod hallani más gyerkőc visongását.
2012. okt. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érzékenyebb vagy, én alapból nem vagyok egy nyafka liba, de terhesen mindenen bőgtem, pl. másfél órát egy természetfilmen, mert egy hím oroszlán megölte egy nőstény kisoroszlánjait...
2012. okt. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszi a gyors válaszokat, remélem, hogy tényleg a hormonok csinálják ezt velem :)

az a szemét hím oroszlán meg elmehet a búsba :) (múltkor én is néztem természet filmet, szintén oroszlánokról, és a kis oroszlánnak beteg volt a lába, az anyja meg magára hagyta. na azon én is sokáig bőgtem)

2012. okt. 5. 21:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyira ideges voltam ma, hogy elcsodálkoztam magamon. A lányom hoztam haza az oviból, és valami katica gondja volt hogy fogott egyet de neki adta valakinek akji nem adta vissza és neki soha többé nem lesz katicája de mindezt bömbölve hisztizve....én meg kiabáltam, hogy hagyja már abba a hisztit egy ilyen hülyeség miatt...hát gondolom én is hogy a hormonok csinálják, mert így kiabálni nem szoktam....17hkm
2012. okt. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok megint, eszembe jutott hogy terhesen kitaláltam, hogy a bútorok rossz helyen vannak. A férjemet 3 órán keresztül irányítottam, hogy mit hová toljon (nehéz könyvespolcok, ruhásszekrény) míg végül minden visszakerült az eredeti helyére. A 3 óra alatt kétszer kaptam sírógörcsöt és omlottam össze.
2012. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
húú nekem a legjobb barátnőm terhes éppen elképesztő hogy kifordították magából a hormonjai. szegény párját terrorizálja, mindig kínozza, hogy nem törődik vele, pedig szegény pali mást se tesz.
2012. okt. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hormonok... Üdv a klubban!

Engem anyám tud kiakasztani, mondjuk ez alapból is megvan, de most (főleg így a végefelé), kb tíz perc alatt le tudnám harapni a fejét. Alapból idegesít, hogy azt hiszi, hogy ő mindent jobban tud nálam (mert ő orvos én meg tanár), de az, hogy ő eldönti nekem, hogy milyen legyen a gyerekszoba fala (napsárga, mert az izgatja a gyerek fantáziáját), meg hogy hol legyenek a bútoraink! áááááááááááággggrgrrrrrrrrrrrr!!!!


Valamelyik nap én egy nőnek majdnem beolvastam, aki nagyon csúnyán szólt a gyerekére, hogy üljön rendesen a bevásárló kocsiban, a kislány meg úgy elbőgte magát, hogy a szívem szakadt meg érte (de hát ki vagyok én?).


A másik amin felhúztam magam, bár nem volt érdemes, az egy öreg néni volt, aki villámgyorsan huppant le az utolsó ülőhelyre a villamoson, pedig látványosan én is oda tartottam. Főleg azért, mert egész nap jártam a boltokat a babaszoba miatt, és a talpaim már égettek, annyira fájtak, és jó lett volna egy picit ülni. A néni meg leült és kibámult az ablakon... Volt aki, átadta a helyét, és még én éreztem magam kellemetlenül, amiért felhúztam magam a nénin...


Kitartás lányok! Lesz ez még így se! :D


33 hkm

2012. okt. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7:"az egy öreg néni volt, aki villámgyorsan huppant le az utolsó ülőhelyre a villamoson, pedig látványosan én is oda tartottam"


Ilyen nekem is volt, tolattam felfelé a 7 hónapos pocakommal, nem láttam oldalt mögöttem a nénit, csak láttam egy ülést. Kiderült, hogy ő is azt nézte ki magának, és csak úgy tudott beelőzni, hogy előretartotta a kezét és könyökkel hasba vágott.

2012. okt. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a béna kisoroszlánért végül visszament az anyja az új falkájával,és nem pusztult el addigra,pedig én is sirattam hangosan zokogva :-) majd ha meglesz a baba ,utólag bocsánatot kérsz mindenkitől,bár nem hinném,hogy bárki haragszik. nincs veled semmi baj.
2012. okt. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

jééézusom... mert a busz után tudnak futni ezek a kripta szökevények, de mihelyst felszálltak a járműre előadják, hogy alig bírnak menni. ez undorító!!! és azt nem csak most mondom állapotosan, hanem általánosságban! de az hogy látja a nyanya, hogy pocakja van a nőnek, és még bele is könyököl, ez teljességgel elfogadhatatlan!


velem is fordult már ilyen elő, bár nem szándékosan ütötték meg a hasam, meg tömeg is volt. és az is igaz, hogy csak az látja rajtam, hogy pocakos vagyok aki tudja is, mivel még kicsi a pocim. de könyörgöm akkor is figyeljenek már oda a másik emberre, nem kell átgázolni mindenkin, aki a buszon/villamoson van! de azt is tudom, hogy úgyse változtathatom meg az embereket, lehetetlen sajnos... de milyen jó is lenne :)


azt nem tudom mi lett a kisoroszlánnal, mert elkapcsoltam, nem bírtam nézni a kicsi szenvedését :)

2012. okt. 6. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!