Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33hetesek, hogy érzitek...

33hetesek, hogy érzitek magatokat? Panaszok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak 31. hetes kismama vagyok, de délutánra úgy érzem, mintha szülnöm kellene. Feszít ott lent, hasogat, folyton pisilnem kell. Baba úgy kifeszíti magát, hogy attól félek, hogy megrepeszti a burkot, főleg este aktív.

Baba nagy. 3. baba. 30. héten 1600gr-ra saccolták, hasam óriási, mindenki azt hiszi, hogy 1-2 hetem van.

Lehet, hogy így is lesz:(((


Te hogy vagy?

2012. okt. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok

méhszájam a 25. héttől 3100.

2012. okt. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia. Én most szombaton töltöttem a 33. hetemet. Egyenlőre jól vagyunk, vagyis minden rendben van orvosi szemmel nézve. Mostanság elég sokat ég a gyomrom, de lehet a szörptől amit iszom.:) Kezd keményedni a hasam most már naponta többször is, de nem vészes.

Félek a szüléstől, de most még azért le tudom küzdeni.

Hát ennyi.

2012. okt. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem a 30héten 1580ra mondták a súlyát:) Estére már mozogni alig bírok úgy fáj a derekam meg a hátam.Sőt!Ha mozgok 20percet és közben nem ülök le,már még sántítok is annyira fáj a derekam.Folyton pisilek,és estére úgy tele eszem magam vissza folyik a kaja:D Amikor meg fordulok meg az ágyban szét szakad a hasam a fájdalomtól.És hol van még a vége:)?!Szüléstől meg már én is úgy félek,főleg,hogy oda kell erő is,én meg ha nem ülhetek le 20perc után abba bele halok.
2012. okt. 8. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!