Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismamák milyen...

38 hetes kismamák milyen súlyú a kisbabátok? Hogy érezzétek magatokat? ( esetleg probléma? ) Ki mennyire fél .

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Csüt. töltöm a 38ik hetet. Nem tudom mekkora lehet a kisiam, a 32ik heti UH-n volt 2100gramm. Azt mondták nagy gyerek, hááát kíváncsi vagyok nagyon- bár ezeknek a súlybecsléseknek sem hiszek totálisan.


Teljesen jól vagyok, nem híztam, nem vizesedtem, minden a legnagyobb rendben. Az egyetlen amit negatívumként fel tudok hozni, az az hogy éjjel zsibbad az a felem amelyiken alszom. De ennyi. Szerencsés vagyok, engem az elejétől elkerültek a "rossz" tünetek!


Egyáltalán nem félek, inkább izgatott vagyok, hogy mikor jön már. Első baba egyébként!

2012. szept. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én 38+5re szültem 3360nal
2012. szept. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Jövő hét vasárnapra vagyok kiírva. Voltam már jobban is :-) fáj mindenem, álmatlan vagyok, nagyon szeretném,ha már kibújna. A babát 36 hetesen 2600 grammra saccolták,holnap megyek legközelebb,majd kiderül mennyit hízott az életem értelme. Egyébként nem félek,inkább izgatott vagyok és várom. Állandóan jóslózok, keményedek, szúr, nyom, stb. Nálad mi a helyzet kérdező?
2012. szept. 19. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32 hetesen 3,6 kg, 38-on 4,2 kg, és a 39. héten született 4350 g-al..:)
2012. szept. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedden kezdtem a 38.hetet,aznap voltam uh-n ahol 3109grammra becsülték.Probléma csak a Fraxiparine injekció,hogy minden nap adnom kell be magamnak,meg az állandó vizelési inger.Izgatott vagyok inkább,mint félek.
2012. szept. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!