Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki volt már kombinált...

Ha valaki volt már kombinált teszten (én Szombathelyre megyek), meg tudná mondani, hogy részletesen mit csinálnak a második részében a vérvétel után?

Figyelt kérdés
Vérvételen már voltam, 2 hét múlva kell visszamennem az uh-ra,de nem tudom pontosan mit csinálnak, hogy zajlik,mennyi ideig tart,Nagyon megköszönném, ha valaki aki már volt ilyenen leírná nekem.Előre is köszönöm szépen!10khm

2012. okt. 7. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Max fel ora. Jo alaposan megneztek a babat, vesejet, szivet, agyat, kezeit labait..stb. Mereteit ilyesmi.
2012. okt. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyakredő vastagságát mérik (Dawn-kór szűrés miatt).Ez az egyik legfontosabb része.

Nézik a fontos szerveket (szív,vesék,sb)

Koponyát,gerincét is alaposan.

Lemérik a babát és megbecsülik a terhesség korát uh alapján is.

Esetleg a nemére is adnak egy tippet,de az még változhat:)

2012. okt. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a Bencsik magzatdiagnosztikáján voltam, kb. 50 perc volt, ebből 10 beszélgetés és 40 perc ultrahang. Nagy élmény volt, nagyon jól éreztük magunkat a férjemmel. Egyesével végignézett minden kis csontot, mindent lemért, kommentálta, örült az eredményeknek. Jó élmény vele ultrahangozni, másfél hét múlva megyünk a harmadikra.
2012. okt. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!