Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? A családtagok...

Mit csináljak? A családtagok közül senki nem örül a terhességemnek.

Figyelt kérdés
Sőt letolnak, és ez nekem nagyon rosszulesik! 23 éves vagyok, dolgozom, szüleimnél lakom, a párommal 4 éve vagyunk együtt,és még sose laktunk külön. egyébként a szüleim reménykedtek, hogy el fogunk maradni idovel... Nem tudom, mit tegyek, hogy ne szomorkodjak/sirjak annyit, mert ez árthat a babámnak. Sokszor gondolok arra, hogy minden rendben lesz és fogják majd szeretni a babát, de gyakran hallom, hogy nem most kellett volna, meg nem tőle, nem volt házasság stb...
2012. okt. 7. 20:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%

Gratulálok Nektek! :)

Ha a barátod dolgozik, akkor költözzetek el albérletbe!! Az a lényeg,h meglegyenek a feltelek a babaváráshoz!

Sztem örülj a babának a pároddal együtt! Nem a ti szüleiteknek kell felnevelni, hanem Nektek! Én biztos, h a baba érdekeit nézném! 22 éves vagyok,én is nagyon várom már,h befejezzem a sulit,és lehessen babám!

2012. okt. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Házasodjatok össze, költözzetek össze és meg van oldva a probléma. :) Gondolom a párod örül a babának, és belegondolva te sem örülnél annak, hogyha a lányod 23 évesen még nálad lakna, és teherbe esne, mert anyukádék biztos úgy értelmezik hogy az ő "terhükre" is lesz a baba. Meg amúgy sem egészséges ez így szerintem.
2012. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Gratulálok Nektek! :)

Ha a barátod

2012. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%

Ha a szüleid nyakára szülsz, akkor ne csodálkozz, hogy nem örülnek neki.

Normál esetben elöször kellett volna külön lakást keresnetek, és csak akkor vállalni gyereket, ha el tudjátok látni saját magatok.

Mellékesen 23 évesen elég korán van, lett volna idötök elöször normális körülményeket teremteni.

2012. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
El tudtok költözni a szülőktől? Dolgoztok? Van pénzetek a babára vagy a szülőkre számítotok? Mert ha nincs, akkor érthető a reakciójuk, főleg akkor, ha nekik is kevés pénzük van.
2012. okt. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A barátom is dolgozik, ő nagyon örül(t) a babának.
2012. okt. 7. 21:00
 7/19 anonim ***** válasza:
25%
A szüleid helyében én sem tapsikolnék örömömben ebben a helyzetben. A szülők meggyugtatására legalább össze kellett volna házasodni. Időtök is volt rá. Amíg a párod nem a férjed, a szüleidnek nem a vője. Miért is örvendeznének?!
2012. okt. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
csak mégis rosszulesik, hogy senki nem boldog azért mert állapotos vagyok.
2012. okt. 7. 21:03
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid miért örüljenek? Náluk laksz, tehát oda akarod vinni majd a picit is.Nem hiányzik a babasírás, pelenkázás.Férjed nincs, bár az mostanában nem kötelező.A szülők mégis nyugodtabbak lennének egy házasságtól, költözéstől.Jobb távolról szeretni.
2012. okt. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a gratulációkat! Pontosabban nem magának a babának nem örülnek, hanem annak, hogy a jelenlegi páromtól van. Én megértem őket, de ha egyszer szeretem őt...össze akartunk költözni, de akkor is ki voltak akadva! ezért se nem mentünk.
2012. okt. 7. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!