Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell orvoshoz mennem?...

Barbara2012 kérdése:

Mikor kell orvoshoz mennem? 10. 04-én kellett volna megjönnie, de nem jött, csináltam 2 tesztet és mind a 2 pozítiv. És normális, hogy a menstruációhoz hasonlóan fáj a hasam? Első terhesség.

Figyelt kérdés

2012. okt. 8. 07:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Már most kereshetsz is egy nőgyógyászt,én a pozitív teszt után(5 hetesen)azonnal mentem a dokihoz, aki először megnézte uh-val, hogy a baba méhen belül van e.Veled is ezt fogják szerintem.A menstruációhoz hasonló görcsök még néha nekem is vannak pedig már 11 hetes vagyok,ne aggódj ez teljesen természetes.Magne b6 sokat segít rajta, a doki is ajánlani fogja.Meg ha nagyon görcsölsz pihenj le és semmiképp ne erőltesd meg magad.Jó babavárást!
2012. okt. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és az is normális hogy nagyon aggodom hogy minden rendbe legyen?Dokit már néztem, de lehet hogy másikat kell, mert nem biztos hogy még válal szülést.
2012. okt. 8. 07:38
 3/11 A kérdező kommentje:
vállal, bocsi.
2012. okt. 8. 07:39
 4/11 anonim ***** válasza:

Én az utolsó menstuáció első napjától számítva 8 hetesen mentem.

Egyél magneB 6-ot, az görcsoldó, nem fog görcsölni a hasad.

Ha nem múlik a görcs, vagy erősödik, akkor elmennék hamarabb.

2012. okt. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Engem mindegyik babámmal megultrahangozott a kimaradt menzi napja után 1-2nappal.

Akkor már látta a petezsákot és kizárta a méhen kívüli terhességet.Engem ez nagyon megnyugtatott.

Utána a 7.hét körül mentem akkor már volt szívhang:)


ja,és igen normális.Nekem a 2.kal 2-3hétig mindjárt megjön érzésem volt.Ez egyike a tüneteknek.

gratulálok!

2012. okt. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedvesek vagytok.Vártam már ezt a babát . Szertintem csütörtökön elmegyek, mert izgulok hogy mindnen rendben vane. Veszek b6 is, és a görcsölis ,miatt is megnyugszok ha voltam már orvosnál.
2012. okt. 8. 08:28
 7/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok mindenkinek.
2012. okt. 8. 08:30
 8/11 anonim ***** válasza:

én a 6. héten voltam, azaz kimaradt mensi után 2 héttel. szuper jó volt a dokim, nem mondott semmit mire figyeljek, mit szedjek, mit ne csináljak... pedig előtte ő volt a nőgyógyászom, szóval tisztában van vele, hogy Ő lesz az első baba. én váltottam orvost.az új dokim elmondott mindent:

-normális a mensi szerű görcs, ha nem túl erős

-nem szabad se túl hideg, se túl meleg vízben fürdeni (vérbőség miatt, vetélést okozhat)

-milyen vitamint szedjek

-ne emeljek nehezet


az is normális teljesen, hogy izgulsz, hogy minden rendben van e! egész terhesség alatt ez lesz :)

gratulálok a Picihez, boldog babavárást :)

20 hkm

2012. okt. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, neked is boldog babavárást.
2012. okt. 8. 10:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem, mivel nem tervezett baba volt, így viszonylag későn teszteltem, mert mindennap azt hittem, hogy meg fog jönni, úgy görcsölt a hasam és feszültek a melleim. Másfél hete késett, amikor teszteltem, de még akkor is csak azért, hogy megnyugodjak, nem vagyok terhes, mert annyira úgy görcsölt a hasam (óránként futkostam wc-re, hogy most biztos megjött). Aztán pozitív lett a teszt, elmentem orvosrhoz és már szívhang is volt, amin elbőgtem magam, és azóta is örülök, hogy így alakult. Úgyhogy ez teljesen normális, amíg nem járul hozzá más tünet (pl. vérzés). 28 hetes km
2012. okt. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!