Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyi iszik naponta?

Ki mennyi iszik naponta?

Figyelt kérdés

Én csak a vizet számolom, figyelem tehát a kakaó, leves meg ilyenek nincs beleszámolva.

Légyszi írd oda azt is, hogy hányadik hétben jársz.

Köszi!


2012. okt. 8. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1,5 liter vizet iszok, de én is csak ezt számolom. Nincs benne a napi 1 tányér leves, reggeli tej, esti tea + ami még jön mellé. Szóval kb 2 liter körül van.

10 hetes vagyok

2012. okt. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kissbe ***** válasza:
Én átlag 2 liter vizet ittam,de azt mondta az orvOS minimum 3liter legyen,és az csak vizből!Igy minden nap mérem,hogy minimum 2üveg 1,5l mentes viz meglegyen.De azon kivűl:leves,cukor nélküli tea,reggel tej.Nagyon fontos a sok viz!
2012. okt. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
sajnos nagyon keveset iszok :S jo ha megiszok masfel litert, de szerintem neha kevesebbet. ezzel mindig is bajom volt. 36 hetes vagyok.
2012. okt. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kissbe ***** válasza:
21hét 4napos vagyok:-)
2012. okt. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2 liter.17 hetes vagyok
2012. okt. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3-4 liter, 31 hetes :)
2012. okt. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én sajnos ugyanúgy vagyok vele mint a 3. válaszoló. Mindig is probléma volt a megfelelő folyadékmennyiség bevitele nálam. Egyszerűen nem kell és ha jobban erőltetem akkor meg enni nem tudok semmit mert úgy eltelít. Jó ha napi 1,5 liter lemegy de akkor remekeltem. 27hkm
2012. okt. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kissbe ***** válasza:
Én tudom milyen nehéz sokat inni,mert kb3 évvel ezelőtt egy nap ittam kb 3 dl folyadékot.Akkor az orvos azt mondta,hogy pang a vesém,eléggé megijesztett,igy erőltettem.Minden órába egy 1dl,aztán egyre többet tudtam inni.De most hogy babát várok,mindent megteszek,hogy minden rendben legyen,igy megiszom a 3litert,nyáron volt 4 is.Úgyhogy hajrá lányok!
2012. okt. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha csak a vizet számolom,és semmi mást,akkor az kb fél liter,max 1 liter.Mindig bajom volt a folyadék fogyasztással..évek óta el vagyok fél liter folyadékon naponta.Aztán van egy időszak,amikor a szervezetem ,,követeli,, a folyadékot(ki vagyok száradva),akkor öntöm magamba,aztán megint elvagyok sokáig.Pedig a nőgyógy mondta,hogy igyak több folyadékot,(akkor voltam 7 hetes)de ha nem kívánom és nem érzem magam szomjasnak,akkor nem tudok inni.Holnap leszek 10 hetes.
2012. okt. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
átlagban 1-2 liter vizet iszom, mellette 1 pohár és 1 liter között van a napi teafogyasztásom, és erre jön még a reggeli és esti kakaó és a leves :) 28+5 hetes vagyok
2012. okt. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!