Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki szedett magneb6-ot...

Ha valaki szedett magneb6-ot a terhesség elejétől, az meddig szedte és mennyit naponta?

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az elejétől szedem, kb a 12. héttől, napi 1-.et szedtem akkor. Most a 35. hétre eljutottam a napi 4-ig. Jövő héttől már nem szabad szednem.
2012. okt. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kb a 9.héttől szedek napi 2t,de ha sokat keményedik a hasam akkor 3at veszek be.És ha már nem szabad szedni,akkor miért nem?Akkor már nem baj ha keményedik a has?33hkm
2012. okt. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elejétől kezdtem szedni, ahogy megtudtam, hogy babát várok. Először napi 1- et, majd a keményedésektől függően 3-4 szemet. A 36. hétig lehet szedni, utána a méh már készül a szülésre, megkezdődhetnek a jóslófájások.
2012. okt. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10 hetes vagyok,ahogy megtudtam szedtem sőt már előtte is.Eléggé görcsölgettem az elején a 5-6.hétben így volt, hogy napi4-6-ot bevettem.Az orvos azt mondta, hogy ha valaki nagyon görcsöl napi 6 szemet is bevehet.Az a max.
2012. okt. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!!Én is szedtem a terhesség 7.hete óta,a 36.hétig folyamatosan.Eleinte csak 3x1 szemmel,majd a 20.héttől 3x2-t kellett,mert nagyon keményedtem.Végül 39+4 napon született meg a lányom.
2012. okt. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!