Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kútvölgyi kórház szülészetéről...

Kútvölgyi kórház szülészetéről mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szült valaki ott mostanában? Milyen a szülőszoba? Milyenek a nővérek? stb... minden tapasztalat érdekelne.
2009. aug. 5. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:

egy ismerősöm szült ott kb. 2 hónapja. Alig várta már hogy hazaérjen, csak rosszakat mondott.

Nem engedték hogy 1. éjszakára bevigye a babáját a csecsemőosztályra, mert ő pihenni akart mivel aznap szült császárral. Aztán nyomatni akarták a babának a cukros vizet, mire szólt az ismerősöm inkább tápszert (még nem volt teje) adjanak neki. Majdnem 1 napig nem evett a gyerek, mert a kedves nővérkék nem voltak hajlandók megcsinálni a tápszert, szegény gyerek meg üvöltött. Ennyire emlékszem amiket mesélt. pedig állítólag bababarát kórház, ehhez képest az ismerősöm tiszta idegbeteg volt amig ott volt.

2009. aug. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én csak jót tudok róla mondani.

8 hónapja szültem ott a kisbabámat.

Mondjuk valóban így van, nem szokás ott leadni a babákat. Pont ez a jó benne (szerintem), hogy nonstop veled van a baba. Mindent előtted csinálnak: gyerekorvosi vizsgálat, fürdetés, stb. Persze amíg zuhanyzol, azért betolhatod a közös helyiségbe a babádat.

Nekem mondjuk volt tejem, de a szobatársamnak nem, és nem is cukros vizet kapott, vagy tápszert, hanem idegen női tejet. Amíg én ott voltam, senki nem kapott cukros vizet.

Adnak két csomag betétet a szülés utáni vérzésre, adnak a babának pelenkát, törlőkendőt, ruhát, popsikrémet, köldökápoló szereket, szóval mindent. A kaja is finom volt. A nővérek segítenek a szoptatásban.

Nekem semmi negatív tapasztalatom nincs, én nagyon jól éreztem magamat.

A szülőszoba teljesen rendben van, nincs vele gond, van labda, másra nem emlékszem, mert én "hagyományosan" természetesen szültem.

Üdv, könnyű szülést kívánok!

2009. aug. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!