Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhes vagyok első...

15 hetes terhes vagyok első kisbabámat várom.2 hete már éreztem valamit olyan kis buborékokat de azóta semmi? Mi lehet a baj? A másik hogy nem nagyon látom h lenne hasam. Ez normális?

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 06:07
 1/5 anonim ***** válasza:
én csütörtökön már 16 hetes leszek és még semmit az ég világon nem éreztem....:S
2012. okt. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14 hetesen már én is éreztem ilyen buborékokat, "átsuhanásokat" :). Szerintem ne aggódj, ilyenkor még nagyon sok helye van a picikédnek, és igazából még alig van súlya, amitől jobban érezhetnéd a mozgását. Nálam 19hetesen volt egy ilyen bepánikolásszerű érzés, én sem éreztem igazából úgy ahogy előtte, kb. 2hétig, el is mentem dokihoz, és ő mondta, hogy ha a 30. hét után nem érezném akkor az már gond lenne, de 19 hetesen még alig van súlya:) Viszont magamból kiindulva tudom, hogy csak az fog megnyugtatni, hogyha UH-n meglátod, ahogy izeg-mozog:) engem is csak az nyugtatott meg igazán, és! hab volt a tortán, hogy aznap tudtam meg a nemét is, pedig akkor nem is számítottam rá, csak látni akartam, hogy mozog:) További boldog babavárást!
2012. okt. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem ennyi idősen semmi nem volt :) a hasam a 17. hét fele kezdett el nőni, a baba pedig csak a 19. héten mozdult meg, előtte semmi nem volt. :) nem nagy még a baba és rengeteg helye van mozogni :) majd 10 hét múlva meg már azt fogod kívánni bár ne mozogna mindig :)


28+5 hkm

2012. okt. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


14+3 hetes vagyok és egy hete kezdtem el érezni én is bugyorgást, de most pár napja nem érzem. Biztos igazuk van az előzőknek, kicsi még a baba súlya és nem is ficereg még olyan erősen mint majd a 20. vagy 25. héten fog. Úgyhogy várhatunk türelmesen.

Boldog babavárást!

Ja és nekem sem nől még a hasam.

2012. okt. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kissbe ***** válasza:
Első babámat várom,vékony vagyok,mégis csak 20hetesen éreztem,és a pocim is akkor kezdett el nőni.Aki a másodikat szüli,azok hamarabb érzik.13hetesen az elsővel még korai lenne,
2012. okt. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!