Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen korai babakocsit...

15 hetesen korai babakocsit venni?

Figyelt kérdés
Megtaláltam álmaim babakocsiját és olyan jó áron van. Ma kaptam plusz munkáért egy kisebb összeget és jó lenne ha mindjárt meg is vennénk a babakocsit különben "elmegy" a pénz másra. Mit gondoltok, korai még? Unisexet néztem ki.
2012. okt. 9. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem várj vele.elég lesz majd 6-7 hónaposan megvenni ezeket.
2012. okt. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

sztem nyugodtan megveheted de - és tudom hogy semmi közöm hozzá - de ne lengyel batárt vegyél.


tömegével áll a használt bababizikben fillérekért megkapod a retrust az ammart, és a többi ilyet.


Sok sikert mostmár amúgy is nyugodtan vásárolgathatsz !

2012. okt. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan megveheted, igaz mi kaptuk a babakocsit, de 15 hetesen már az is megvolt :)
2012. okt. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Először a Rafpol-t néztem ki de barátnőm használta, egy hónap után vissza kellett küldenie olyan rossz volt a minősége. Most a Tomas Bomblee Bee-t néztem ki, 57.000Ft, sport-mózes-hordozó és jókat olvastam róla.
2012. okt. 9. 13:27
 5/8 anonim ***** válasza:

hát ha az is lengyel akkor nem javaslom.


nekem a retrus kezdettől félrehordott nem tudtuk megoldani eladtam .



német babakocsikat szívből ajánlom. ha mást nem is de alsó hangon Graco-nál ne add lejjebb lengyelt meg felejtsd el . nem befektetés. menj el hogy meg tudd nézni tologathasd egyből kiderül hogy beválik -e majd .


a minőségiek se biztos hogy jók nekem is volt álom babakocsim a p.perego pliko 3 . a valóságban egy átok volt . se a testalkatomhoz nem passzolt és az útviszonyainkhoz se.


évekre szól a döntésed, ne siesd el.

2012. okt. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem Kunert VIP volt,szintén lengyel.És TÖKÉLETES volt!

Kérdező!

Nyugodtan vedd meg és a Thomas babakocsi nagyon jó.Teljesen mindegy hogy lengyel,német,stb mindegyikben lehet rossz.

2012. okt. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én jókat olvastam erről a babakocsiról még ha lengyel márkájú is. Sajnos 60.000Ft-nál nem tudunk többet adni egy kocsiért, így maradt ez, és mellesleg nagyon tetszik is.
2012. okt. 10. 09:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne vedd meg!!A Thomas ugyan olyan mint a Raf-Pol!!!!
2012. okt. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!