Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetesen nem korai megvenni...

25 hetesen nem korai megvenni a babakocsit és a kiságyat? Még júli 1 előtt az áfa emelés előtt meg akarjuk venni, kb 2 hét múlva és akkor leszek 25 hetes. Mikor vettétek meg?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, sztem nem korai. ha megtahatném, már már megvennék mindent. októberre vagyok kiirva. 20 hetes kismama.
2009. jún. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nem korai! :)

jó vásárolgatást :)

2009. jún. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

még nem voltam 16 hetes és már szinte minden megvolt,már csak a tisztálkodó szerek meg ilyenek kellenek.

29 hetes

2009. jún. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vedd meg. Ez a kettő volt nekünk is a legnagyobb befektetésünk és 25 hetesen már megvoltak. így kicsit szét tudtuk húzni a kiadásokat.
2009. jún. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor megvesszük. Végül is még az áfa emelés előtt, mert ki tudja mennyivel fognak utána emelkedni az árak, és ezek nagy dolgok így többet spórolhatunk ha még júniban megvesszük. :)
2009. jún. 9. 10:38
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem korai. Mi már a 15. héten megvettük a kiságyat, a babakocsit meg a 18. hét előtt. Azóta pedig már szinte mindenünk megvan.

24+4 hetes

2009. jún. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én sajnos babonás vagyok ezen a téren, így még semmit nem mertem megvenni, bár szerencsére sok mindent kapunk ajándékba is.

Most vagyok 19 hetes terhes, de szerintem augusztus előtt semmit nem fogok megvenni.

Neked jó vásárolgatást, már én is nagyon várom, hogy ott tartsunk! :-)

2009. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!