Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen megyek majd 4 D-s...

27 hetesen megyek majd 4 D-s uh-ra. Később akartam, de a recepciós lebeszélt! Azt mondta, hogy később nem fog rendesen látszódni a baba. Igaza van?

Figyelt kérdés
2008. máj. 19. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyre kevesebb fog látszódni belőle.

Mi 23 hetesen voltunk,hatalmas élmény volt.

Szerintem menj Te is!

Boldog babavárást!

34 hetes kismami

2008. máj. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, mert folyamatosan nő és egyre jobban összegömbölyödik a pocakban, így nehéz róla felvételt csinálni!:)
2008. máj. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a 31. héten voltunk, a doki tanácsára. Igaz a baba nem nagyon zavartatta magát, mert szinte végig aludta az egészet, de nagyon nagy élmény volt! És minden kivehető volt az uh-on. Már látszottak a kis hurkái, sőt még a haja is! Szerintem jobb volt ilyenkor menni. Mi voltunk 20 hetesen is és akkor még olyan kis soványka volt. A Tiéd is még csak most kezd el hízni.

Sokkal nagyobb élmény, mikor már látod a pufi arcocskáját, meg a hurkás combocskákat!

41 hetes kismama

2008. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

19 hetesen voltunk, de akkor még nagyon csontos volt. ezért gondoltam, hogy másodszor minél később célszerű menni.

aki esetleg volt 27 hetesen, legyen szíves megosztani velem a tapasztalatait! köszönöm.

2008. máj. 19. 20:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia

En 18 hetesen voltam,nekem az is elmeny volt.

De ott kerdeztem a uh-s hogyet,h mikor erdemes jonni ujra,es O azt mondta,h 26-28 heten,mert akkor meg nagyon jol latszik a baba,mar nem olyan kis csontoska,es kesobb mar egyre kevesebb a hely neki,nem is fog ugy mozogni.

Szerintem menj el nyugodtan ujra,En is jov.heten szeretnek elmenni akkor leszek 26 hetes,En hiszek az uh-s holgynek mert neki azert van ebben tapasztalata,h mikor erdemes.

Boldog babavarast kivanok

2008. máj. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia!


igaz én 28 hetesen voltam,de igazi élmény:-) meg voltam 26 hetesen is,akkor is az volt,rendesen láttod már az arcocskáját,ehogy nyeli a vizet és kitudja a kis nyelvét...igaz ilyenkor már csak a feje fér bele egy képbe..szerintem megéri,menj csak:-)))

2008. máj. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elvileg a 28-32. hét között érdemes menni mert akkor a legszebb a baba.Jó kis husos pofija van, és még belefér testrészenként a "képbe".32. hét után már elnyomhatja a kis arcás a hasfal mert olyan hatalmasak .
2008. máj. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

szia!

Mi voltunk 20 hetesen és jövőhéten is megyünk újra. Akkor leszek 28 hetes. Nekem a nőgyógyászom ajánlotta, hogy ilyen idősen érdemes még 1* elmenni.

20 hetesen is nagy élmény volt. Kicsit vékonyka volt, de nagyon cuki.

Boldog babavárást!

Üdv: 27 hetes kismama

2008. máj. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!