Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordúlhat, hogy már a 25....

Előfordúlhat, hogy már a 25. héten megjelennek a terhességi csíkok?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor mikor először? Csak az írjon akinek kialakult!
2009. aug. 5. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a bőrödtől függ. Nekem már hamarabb is kialakultak de a tesómnak csak későőbb és a barátnőmnek meg alig lett egy kevés.
2009. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És használtál valamit ellene? Vagy jött az magától...
2009. aug. 5. 22:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajna semmivel nem kezeltem de csúnya is lett a hasam. Nézz utána a neten hogy milyen krémek vannak ez ellen és próbálkozz azzal.
2009. aug. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha hajlamos vagy rá, akkor sajnos igen.

Kenjed, gyakorlatilag bármivel, ami zsírosít, akár sima olivaolajjal is kenheted, a többi se lesz hasznosabb, ne aggódj, csak jobban felszívódnak esetleg és nem kenik össze a ruhádat.

Közben készülj lelkileg, mert ha hajlamos vagy rá, akkor nem sokat segítenek a krémek sajnos. Aki meg nem hajlamos, annak kenni se kell.

2009. aug. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én kentem reggel este, direkt erre való olajjal, és olivás testápolóval, és a 36. héten , párnap alatt becsíkozódtam:(

38h

2009. aug. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi kismami a válaszokat. Kedves utolsó válaszoló, én is csíkok elleni olajat használok már a 12. héttől és olivás testápolót, pont úgy mint te! Eddig 5 kg-ot híztam, de az mind a hasamon van, mert elég nagy így 25 hetesen. De próbálok megbarátkozni a gondolattal, hogy én sem úszom meg ezek szerint :-) Könnyű szülést!
2009. aug. 6. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!