Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor éreztétek először a...

Mikor éreztétek először a baba mozgását? és ehhez képet mikor lehet kívülről, kézzel is érezni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Az első 15-16 hét között volt (első baba, mellső fali lepény, vékony hasfal), egy nagyon kellemes, felszálló buborékszerű vmihez emlékeztetett, de tudtam, hogy ő az. Rendszeresen a 18-19. héttől érzem.

Hogy kívülről, kézzel mikor lehet? Szerintem olyan 24. héttől, de függ a méhlepény tapadásának helyétől, a hasfal vastagságától... Utána pedig egyfolytában érezni, látni szabad szemmel, hogy hogy dugja ki a lábait, kezeit...


35+2 hkm

2012. okt. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

17 hetesen éreztem első alkalommal, 18 és fél hetesen második alkalommal, 20 hetesen harmadik alkalommal. 22. héttől érzem naponta - azóta kb. 4 olyan napom volt összesen, amikor nem éreztem, legutóbb két hete.

Kézzel szerintem is a 25. hét körül éreztem először én is. Mellső fali a lepény, első baba.


31 hetes kismama

2012. okt. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

a 18. héten éreztem először a mozgolódását. most 20 hetes vagyok, és tegnap akkorát rúgott a Pici, hogy kézzel is éreztem, és elég erősen.

pár napja már éreztem a kezemmel, de akkor még gyengén. párom kérdezgeti folyton, hogy ő mikor érezheti már.. nagyon várja :) tejesen más oldaláról ismerem meg most.. kezd előbújni belőle az apa :)

köszönöm a válaszokat, és nagyon boldog, zökkenőmentes babavárást mindenkinek:)

2012. okt. 10. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!