Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba születési súlya csak...

A baba születési súlya csak az anyától függ! Mit szóltok ehhez?


2012. okt. 9. 22:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha esetleg két mondatban elmesélnéd....
2012. okt. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Érdekes!

A lovas példa meg aranyos :)

Nem gondoltam, hogy így, van, de biztos van benne valami. Habár nem tudom milyen arányosságot találnának abban, hogy én 3500g-mal születtem, a kislányom pedig 4150g-mal...

2012. okt. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

azt mondja a természet okos és pl. lovaknál ha nagy csődör fedez be kis kancát ,a nagy magzat veszélyeztetné az anya állat életét ..ergo a természet garantálja hogy a születési súly csak az anyai gének szabják meg.Szerintem logikus ,mert kihordani is csak Ő fogja :)

ez azért lényeg mert meg lehet becsülni pár adatból (női ág) hogy mi az elvárt születési súly a babánál.

szerintem ZSENI !!!

2012. okt. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én 2800 gal ,a lányom 2980 al ...
2012. okt. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
12%
Van benne valami nyilván nem mindegy hogy egy fiatal egészséges nő szül vagy egy 30 éves akinek le van harcolva a szervzete.
2012. okt. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ezt kifejtenéd bővebben mert nem igazán értem?!
2012. okt. 9. 23:51
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
"30 éves akinek le van harcolva a szervzete." Mi van? Hány évesen kellene szülni???? 16? Mitől lenne leharcolva egy 30 éves?
2012. okt. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

jaj nehogy ugorjatok erre a 30 éves szövegre, valami unatkozó tizenéves írta tuti, nem is illik a témához ez amit írt...

Visszatérve hát én nem tudom hogy van ez de én születtem 3300 grammal anno, a férjem 4500-al.

176 cm vagyok tehát nem alacsony 65 kiló normál testalkatú. A gyerekeim 4300 és 4120 grammosak lettek 58 és 60 centivel úgyhogy valahogy azt érzem mégis inkább a férjem vonulatát örökölték.

Nem voltam cukros és az uh-n se jósoltak ekkora babákat így hüvelyi úton szültem őket hát mondanom se kell repedtem kívül belül..:( Én jókat szidtam a természetet miközben gyógyultak a sebeim az biztos:))

2012. okt. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez a leharcolt 30-as tényleg elég buta kis tinitől származhat. Kb a 13-14 éves korosztályból gondolom a válaszadót, aki már egy 28 évest lecsókolomoz.... NEhogy az ő véleménye számítson már. Az a "leharcolt" 30 éves lehet hogy már elvégezte a középiskolát, sőőőt szakmát szerzett, ne adja Isten főiskolát, egyetemet végzett és dolgozott is pár évet, hogy kapjon valamiféle juttatást az 0-3 év idejére. MErt szültem volna én is 25-27 évesen én is szívesen amikor "fiatal és egészséges" egy nő, de nem találtam meg akkor még meg azt a párom, akivel érdemes számolni, és nem s akartam más nyakára szülni, mivel még nem tudtunk saját lakásba költözni. Így "szégyenszemre" 31 , ill. 33 évesen szültem két gyönyörű gyereket ( 3160 és 2970 g) hozzáteszem ugyanaz az apja a kettőnek, ami ma már szinte ritkaság, és a "leharcolt" testem két gyerek szülése után is jobb, mint a mai tohonya, elhízott tinédzsereké, akik a Meki, a buli, meg a szgép között élik az életüket. (TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!!) Szóval az, aki ilyen választ aki tud csak adni, inkább hallgatott volna!!! A kérdésre válaszolva én magam 3500 g-mal születtem, a férjem 4100-al.
2012. okt. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én 3200g-al születtem, 160cm és 50kg-val lettem terhes. Lányom 4kg-val született.:S Férjem és az én családomban sem volt ekkora súlyú baba.
2012. okt. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!