Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétfőn nem jött meg, pozitívat...

Hétfőn nem jött meg, pozitívat teszteltem. Mitől fájhat bal oldalt lent?

Figyelt kérdés
Nem fáj, csak inkább érzem, olyan kis Tompa fájás, vagy nem is tudom. Orvoshoz holnap mennék, vagy az korai?
2012. okt. 10. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális terhes tünet, nekem is így volt :)

Szerintem még korai, a 7 hetet ajánlják megvárni, ha nincs semmi más gond, mert akkor már szívhang is lesz. :)

Drukkolok!!

2012. okt. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azon aggódom nincs-e méhen kívüli terhességem, mert nem középen fáj lent, hanem csak bal oldalt
2012. okt. 10. 15:00
 3/5 anonim ***** válasza:
A méhen kivüli nagyon fájna és véreznél. Tök normális a tüneted.
2012. okt. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na, akkor megnyugodtam!
2012. okt. 10. 16:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy jártam! A mostani tesztek olyan érzékenyek, hogy gyakorlatilag az ultrahangon még semmit nem lehet látni, ha most mész el, saját tapasztalatból mondom, hogy a pozitív teszt után várj legalább 1,5-2 hetet, s csak úgy menj dokihoz.
2012. okt. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!