Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! 1100as méhszájjal...

Kismamák! 1100as méhszájjal csináltatok valamit, vagy csak feküdtetek a nap 24 órájában?

Figyelt kérdés
Néha azért muszáj felkelni, ha másért nem is, enni meg wcre.Szeretném a baba holmijait elkészíteni, egy kis mosás teregetés meg vasalás belefér?
2012. okt. 10. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?Én a 35. héttől 1111-es értékkel voltam-3.gyerek-és mindent csináltam(mosás,vasalás,takarítás,főzés,gyerek oviba hordása stb.).Betöltött 39. hétre szültem.Nálam szó se volt arról,hogy feküdjek,pláne nem 24 órában.
2012. okt. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lassan betöltöm a 34.hetet.Érdekes számomra, hogy az orvosoknak nincs egységes álláspontja erről.
2012. okt. 10. 17:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem 1100-as méhszájjal, görcsölés, keményedés miatt a dokim befektetett a kórházba: szigorú ágynyugalom, az osztályt nem hagyhattam el, felkelni is csak akkor volt szabad, ha wc-re mentem, vagy enni... 1 hét után hazaengedtek, de itthon is feküdnöm kell. Kímélem magam, de a kisruhákat már kimostam, vasaltam, bepakoltam a kórházi cuccomat és a babáét is. A férjem lefertőtlenítette a kiságyat, pelenkázót, együtt felhúztuk a lepedőt, elkészítettük a kiságyat...

Viszont tegnap este, éjszaka görcsöltem, fáj a derekam... Holnap megyünk NST-re, úgy készülök, hogy újra be kell feküdnöm és onnan szülök.


Ha csinálsz is valamit, lassan, türelemmel tedd, figyelj magadra, ha bármit is észreveszel magadon, azonnal ülj le, és pihenj min. 10 percig! Én is ezt tettem...


35+2 hkm

2012. okt. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én is próbálok végig feküdni,csak a legszükségesebb dolgokat csinálom meg.Remélem kihúzzuk pár hétig..
2012. okt. 10. 18:56
 5/6 nini24 ***** válasza:

Szia!


34. héten 1111-es értéket mondtak, utána ugyanúgy csináltam mindent, kutyasétáltatás (2 kutya, az egyik nagytestű), fürdőtakarítás, felmosás négykézláb :)) A dokim mondta a 36. hétig bírjuk ki, 37+6-on elfolyt a magzatvíz, szép, egészséges 3 és fél kilós láűnyom 0lett :)

2012. okt. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon gratulálok:)

Remélem nálunk is hasonlóan alakul majd a helyzet:)

2012. okt. 11. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!