Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hetek óta (kb. a 25. hét óta)...

Hetek óta (kb. a 25. hét óta) fehér a mellbimbóm közepe. Nem folyékony állagú, hanem szilárd. Fürdés után eltűnik, utána ismét előjön. Mi lehet? Tej?

Figyelt kérdés

Nem nyomkodom a mellem, tehát nem igazán tudom megállapítani, hogy ez tej lenne? De miért szilárd? Végül is mi más lehetne, ha nem tej? :)

36+4 hkm


2012. okt. 10. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy csepp előtej és ahogy megszárad rászárad attól érzed keménynek. Nekem is hasonló volt de nyáron mikor nagy meleg volt és sok folyadékot ittam több is jött mint egy egy pötty.
2012. okt. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom nincs köze az előtejnek a későbbi tej mennyiségéhez, de Neked volt tejed? Tudtál szoptatni?

Köszönöm.

2012. okt. 10. 20:01
 3/6 A kérdező kommentje:
(amennyiben már megszületett a babád... :) )
2012. okt. 10. 20:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, szaraz feher a mellemnel. Nem gondoltam h ez az elotej...
2012. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. még nem szültem de védőnő mondta meg kérdezte is van-e. És olvastam is róla. :) de azt mondják az előtej nem befolyásolja a későbbi szoptatást. ha van ha nincs az nem jelent semmit. születés után sokszor kell mellre tenni a babát, hogy beinduljon a tejtermelődés. Ezt szülésfelkészítőn mondták. Én így fogok tenni :) 36.hétben vagyok.
2012. okt. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én 26 hetes kismama vagyok. Nekem csak a jobb mellbimbóm közepén van ilyen, és lehet, hogy fehéren kezdődött, de mostanra szürkés-barnás lett. Nem merem piszkálgatni a körmömmel, mert úgy érzem, van "gyökere", és talán sérülést okozok. De így elég furán néz ki. Tud valaki erről valamit?
2013. ápr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!