Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehér nyálkás valami (nem...

Fehér nyálkás valami (nem folyékony, egyben volt), az mi lehetett? 39 hetes km.

Figyelt kérdés
Ma reggel a bugyimon fehér nyálkás valami volt. Egyben volt, s nem folyékony. Picit köhögök, felfázhattam, s ezért volt vagy mitől? Nektek volt már ilyen?
2011. jan. 24. 14:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Én inkább olyasmire gondolok még, mivel nincs szaga, nem viszket s nem csíp, hogy amit a szülésfelkészítőn mondtak, hogy onnan tudjuk meg, hogy ovunk van, ha ilyen valami távozik belőlünk. Szerintetek?
2011. jan. 24. 14:20
 2/10 anonim ***** válasza:
Elment a nyákdugó.
2011. jan. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kisnita ***** válasza:
Szerintem is nyákdugó lehetett. Lehet majd még távozgatni fog darabokban és rózsaszínes színű is lehet vagy véres darabok is lehetnek benne, ez normális.
2011. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nyákdugó volt. Nekem a szülés napján ment el reggel

Szép szülést Neked!

2011. jan. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyákdugó tuti. Nekem is így volt igaz nekem több napig jött még végül megindult a szülés. De van aki az nap szül. Kinek hogy. Nekem csütörtökön kezdődött és szombat éjszaka beindult a szülés. És ilyen volt az enyém is mint a tiéd.
2011. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nyákdugó.


Elkezdett nyílni a méhszáj. Nekem mind a két gyerekkel 5 nap múlva kezdődött meg a szülés.

2011. jan. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Én azt hittem ez még nem az volt, mivel mindenhol azt olvasom, hogy rózsaszínes vagy véres.

Ezek szerint fehér is lehet s később is lehet az én általam hallott dolog.

A méhszájam már dec. 28.a óta nyitva van teljesen. Akkor 2111-es volt, s úgy 2 hete volt 2221-es.

2011. jan. 24. 19:24
 8/10 A kérdező kommentje:
S ezek a rózsaszínes vagy véres darabok nektek mikor jöttek? Nektek is ilyen fehér távozott előbb?
2011. jan. 24. 19:25
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem első szülésnél barnás színe volt, de akkor a babám már 1 hónapja be is volt ékelődve a szülőcsatornába. 2. babánál abszolút fehér volt, semmi vér nem volt benne és nem volt a szülőcsatornában a kis feje. nem tudom van-e összefüggés...

mindkétszer aznap szültem, ahogy elment a nyákdugó.

2011. jan. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ma voltam CTG-n, s biztonság kedvéért ott is rákérdeztem a nőtől, s azt mondta, hogy nem mindenkinek van a véres, rózsaszínes. Valakinek fehér kocsonyás, nyálkás szerű távozik, s Ő is mondta, hogy akkor az nyágdugó volt.

Tegnap reggel ment el, azóta semmi. Este voltak fájásaim, keményedéseim, s hüvelyem is iszonyatosan fáj ma reggeltől.

Orvos ma megvizsgált, bő két ujjnyira vagyok már kitágulva, s szólt, hogy figyeljem a legközelebbi fájásaimat. Hát akkor lehet nemsokára karomban tarthatom a kisfiamat:)

2011. jan. 25. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!