Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes mamika vagyok, és...

31 hetes mamika vagyok, és úgy vettem észre, hogy nem hízok, hanem fogyok. Valóban nem tudok már annyit enni, mint korábban, de nem lesz ebből gond a babánál?

Figyelt kérdés

Enyhe túlsúllyal indultam neki, és mintha a "hájból" a hasamon lement volna. Nem tudom megítélni mekkorának kéne ennyi idősen kinézetre lennie a hasamnak, mert az előző terhességemnél nem volt ilyen gondom, de a fotók alapján ennél akkor már nagyobb volt, pedig 10kgval könnyebb voltam.

Szóval a babának árt, ha fele annyi csúszik le neki, mint az előző 30 hétben???


2009. aug. 6. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egész terhességem alatt nem ettem sokat,sose voltam nagy evö,48 kilóval 170 cm-esen kezdtem,mégis 3700 g-mal született a kisfiam. Ami nekik kell,azt elvonják töled,ha te nem hizol v fogysz,attól ö még fejlödik. Én annyit tettem ez ellen,hogy Elevitet szedtem,hogy legalább vitaminhoz jussunk. Egészséges,nagy babám született, 10/10-es Apgarral,nyugi neked is minden rendben lesz. Na meg az utolsó hetekben már nem hiznak a kismamák,még fogyás is elöfordul. Nyugi
2009. aug. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kell aggódnod, a babád amire neki szüksége van kivonja tőled. Én végig hánytam a terhességemet, csak fogytam-fogytam és egészséges, normál súlyú lányom született. Gondolhatod hogy a sok hányás mellett mennyit ettem, ha csak ételre gondoltam is rosszul voltam :(
2009. aug. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen normális, hogy ha túlsullyal indulsz akkor a megváltozott anyagcsere miatt a te tested is átalakul ráadásul előnyösebb oldalára. A baba mindent megkap tőled, de a te súlyod csökken így, örülj neki, ne parázz!

2009. aug. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia. Szintén 31 hetes vagyok. A héten voltam védőnőnél, 1 kilóval kevesebb voltam mint mikor legutóbb mért a 25. héten. Mondjuk nekem a cukrom miatt 160g-os diétán kell lennem, de kb így most vagyok 5-6 kg plusznál. A babám rendesen fejlődik. Ők tőlünk veszik el ami Nekik kell, ne aggódj!

Boldog babavárást!

2009. aug. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!